गोली हानेर समातियो बलात्कारका अभियुक्तलाई


१ फाल्गुन २०७५, बुधबार
0 Shares

कैलाली, १ फागुन । हत्कडीसहित अदालत परिसरबाट भागेका एक बलात्कार अभियुक्तलाई प्रहरीले गोली हानेर समातेको छ ।

shooting a gun 0131 horizontal large gallery अमेरिकामा ११ जना यहुदीको हत्या

अदालतबाटै फरार भएका दिल्प दमाईलाई प्रहरीले गोली हानेर पक्राउ गरेको छ । बलात्कारको अभियोगमा सोमबार पक्राउ परेका लम्कीचुहा नगरपालिका २३ वर्षीय दिल्प दमाई मंगलबार दिउँसो कैलाली जिल्ला अदालत परिसरबाट हतकडी सहित फरार भएका थिए ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

ईलाका प्रहरी कार्यालय लम्कीमा थुनामा रहेका दमाईलाई म्याद थपका लागि सोमबार धनगढी ल्याइएको थियो । उनलाई धनगढी उपमहानगरपालिका ७ मा पर्ने बेली जंगलमा गोली हानेर प्रहरीले पक्राउ गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । दमाईलार्ई उपचारका लागि सेती अञ्चल अस्पतालमा राखिएको छ ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७