सुरज मानन्धरले ल्याए नयाँ गीत ‘तिम्रो अंगालोमा’ (भिडियाेसहित)


२० मंसिर २०७४, बुधबार
ashisma nakarmi and suraj pradan

काठमाडाैं : गायक सुरज मानन्धर आफ्नो नयाँ गीत ‘तिम्रो अंगालोमा’ ल्याएर बजारमा ल्याएका छन् । लामो समयको मेहनत र प्रतीक्षापछि अलिक फरक आवाज भएका उनले याे गीत सार्वजनिक गरेका हुन् । ashisma nakarmi and suraj pradan
गीतमा गायक सुरजलाई अन्जु पन्तले साथ् दिएकी छिन ।  संगीतकार चन्दन के श्रेष्ठसँग शास्त्रीय संगीतको शिक्षा लिएका गायक मानन्धरको यो गीतमा गोबिन्द दाहालको शब्द रहेको छ । गीत चन्दन के श्रेष्ठको संगीतसंगै फणिन्द्र राईको संगीत संयोजन रहेको छ ।
गीत म्युजिक भिडियोमा निराजन प्रधान र अशिष्मा नकर्मीको अभिनय छ । राजिव समरको कोरियोग्राफी रहेको भिडियो लाई अनिल के मानन्धरले छायांकन गरेका हुन्  भने सुप्रिम पराजुलीले सम्पादन गरेका छन् । भिडियोलाई शान थापाले निर्देशन गरेका हुन्।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७