जसको फिगरले बनाउँछ ‘फिदा’ (हेर्नुस् तस्विरहरु)


प्रकाशित मिति : April 12, 2019

काठमाडौं, २९ चैत । मानिसलाई पहिलो प्रभाव पार्ने भनेकै व्यक्तिको सुन्दरता हो । अझै नारीका लागि सुन्दरताको महत्व बढी हुने गरेको छ ।

अमेरिकाकी एक युवती सुन्दर तथा हट फिगरका कारण देशमा मात्र नभएर विश्वभर चर्चित भइरहेकी छिन् । ती सुन्दर युवतीको नाम मर्सिडीज मैरी हो । उनी अहिले २४ वर्षकी भएकी छिन् । जसलाई अहिले विश्वभरमै हट तथा सेक्सी मोडलको रुपमा चिनेका छन् ।

किनभने उनको त्यो सुन्दर तथा आकर्षक शारिरीक संरचनाको कारणले उनलाई विश्वले खोजी खोजी हेर्ने गरेको छ । उनको त्यो तस्विर तथा भिडियो हेर्नको लागि हरेक मानिसहरुको सौख नै बनेको छ । त्यसैले अहिले युटुव तथा सामाजिक सञ्जालमा हेर्ने संख्या नै बढेको छ ।

त्यसैगरी उनको त्यो सुन्दर फिगरको कारण संसारमा लुकेर रहेका सुन्दरी भन्नेहरुले पनि उनीसँग तुलना गर्न खोजेका छन् ।
हेरौं उनको मर्सिडिज मैरीका बोल्ड तस्विरहरु

प्रतिक्रिया दिनुहोस्