भक्तपुर २ मा एमालेका महेश बस्नेतको अग्रता


प्रकाशित मिति : December 8, 2017
काठमाडौं: भक्तपुर क्षेत्र नम्बर २ मा मतगणना सुरु भएको छ । विवादका कारण दिनभर मतगणना सुरु हुन नसकेको सो क्षेत्रमा नेकपा एमालेका महेश बस्नेतले सुरुवाती अग्रता लिएका छन् ।पछिल्लो गणना अनुसार एमालेका महेश बस्नेत ६६५ मतका साथ अग्रस्थानमा छन् भने नेपाली काँग्रेसका दमननाथ ढुंगानाले ३२७ मतका साथ उनलाई पछ्याइरहेका छन् । नेपाल मजदुर किसान पार्टीकी अनुराधा थापा मगरले ११ मत प्राप्त गरेकी छन् ।

काठमाडौं: भक्तपुर क्षेत्र नम्बर २ मा मतगणना सुरु भएको छ । विवादका कारण दिनभर मतगणना सुरु हुन नसकेको सो क्षेत्रमा नेकपा एमालेका महेश बस्नेतले सुरुवाती अग्रता लिएका छन् ।

पछिल्लो गणना अनुसार एमालेका महेश बस्नेत ६६५ मतका साथ अग्रस्थानमा छन् भने नेपाली काँग्रेसका दमननाथ ढुंगानाले ३२७ मतका साथ उनलाई पछ्याइरहेका छन् । नेपाल मजदुर किसान पार्टीकी अनुराधा थापा मगरले ११ मत प्राप्त गरेकी छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्