विप्लव कार्यकर्ता पक्रिन खोलियो फायर, युवा संगठनका जिल्ला अध्यक्ष पक्राउ


२७ बैशाख २०७६, शुक्रबार
Netra bikram Chand

रुकुम, २७ वैसाख । प्रतिबन्धित नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ नेतृत्वको नेकपाका एक कार्यकर्तालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

रुकुम पश्चिममा विप्लव नेतृत्वको नेकपा निकट युवा संगठनका जिल्ला अध्यक्ष डिल्लीराज शर्मालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । पक्राउ गर्ने क्रममा शर्मा भाग्न खोज्दा प्रहरीले दुई राउण्ड हवाई फायर गरी नियन्त्रणमा लिन सफल भएको थियो ।

उनलाई जिल्लाको चौरजहारी नगरपालिका–५ सल्लाबोटबाट पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुकुम पश्चिमले जनाएको छ । शर्मालाई पक्राउ गर्ने क्रममा एक जना प्रहरी घाइते समेत भएको जिल्ला प्रहरी प्रमुख प्रहरी नायव उपरीक्षक सुमित खड्काले बताए ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७