एमालेले अहिलेसम्म कसले कहाँ जितिसक्यो ? (सूचीसहित)


प्रकाशित मिति : December 11, 2017

काठमाडौं : प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनको अधिकांश क्षेत्रको प्रत्यक्ष तर्फको मतपरिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ । प्रतिनिधिसभाको प्रत्यक्ष तर्फ १६५ मध्‍ये आइतबार मध्यरातसम्म १२७ स्थानको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ। अब ३८ स्थानमा अन्तिम परिणाम आउन बाँकी छ।

मध्यरातसम्म सार्वजनिक मतपरिणाममा ६७ स्थानमा एमालले जित्दै पहिलो स्थानमा रहेको छ । उनले १३ क्षेत्रका अग्रता लिएको छ । प्रदेशमा १२६ क्षेत्रमा विजयी र ३१ क्षेत्रमा अग्रता कायम छ ।

उम्मेदवारहरु
क्र.सनामजिल्ला – क्षेत्रमत परिणामनिकत्तम प्रतिद्व्न्दी
नरबहादुर धामीकञ्चनपुर क्षेत्र नं. २३३३२०एनपी साउद – नेपाली कांग्रेस(२४८९३)
पदम गिरीपर्वत क्षेत्र नं. १३९२७५अर्जुनप्रसाद जोशी – नेपाली कांग्रेस(२६८०१)
यज्ञ वोगटीअछाम क्षेत्र नं. २२१९६५पुष्पबहादुर शाह – नेपाली कांग्रेस(१९१०६)
सुरेन्द्र पाण्डेचितवन क्षेत्र नं. १५०८९६राजेन्द्र बुर्लाकोटी – नेपाली कांग्रेस(३६४५४)
जयकुमार रार्इसुनसरी क्षेत्र नं. १४४५२८अशोक रार्इ – संघीय फोरम(२२१२३)
मेटमणि चाैधरीदाङ क्षेत्र नं. १३११८९सुशीला चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(१९७५५)
नवराज रावतसुर्खेत क्षेत्र नं. २३७४४७हृदयराम थानी – नेपाली कांग्रेस(२८६४६)
भीमबहादुर रावलअछाम क्षेत्र नं. १२४८८३भरतकुमार स्वाँर – नेपाली कांग्रेस(१७७१९)
छविलाल विश्वकर्मारूपन्देही क्षेत्र नं. १३४७५२अब्दुल रज्जाक गद्दी – नेपाली कांग्रेस(२६८८५)
१०कृष्णभक्त पोखरेलचितवन क्षेत्र नं. २४४६७०शेषनाथ अधिकारी – नेपाली कांग्रेस(२७३१४)
११लिलानाथ श्रेष्ठसिरहा क्षेत्र नं. ३२३२७२अशेश्वर यादव – संघीय फोरम(२१२२०)
१२पवित्रा निराैला खरेलझापा क्षेत्र नं. २४५८१७उद्धव थापा – नेपाली कांग्रेस(३२०५०)
१३नारदमुनी राना थारूकैलाली क्षेत्र नं. ५२७२०२अारजु राणा देउवा – नेपाली कांग्रेस(२२३२२)
१४खगराज अधिकारीकास्की क्षेत्र नं. १३९३४२यज्ञबहादुर थापा – नेपाली कांग्रेस(२५८२६)
१५कृष्णकुमार श्रेष्ठ किसानतनहूँ क्षेत्र नं. १३४४८०रामचन्द्र पाैडेल – नेपाली कांग्रेस(२७६५३)
१६केपी शर्मा अोलीझापा क्षेत्र नं. ५५७१३९डा. खगेन्द्र अधिकारी – नेपाली कांग्रेस(२८२९७)
१७दलबहादुर रानामगरपाल्पा क्षेत्र नं. १३२५४९विजयराज घिमिरे – नेपाली कांग्रेस(२३९९३)
१८हिराचन्द्र केसीदाङ क्षेत्र नं. ३४०२८७दीपक गिरी – नेपाली कांग्रेस(३३७३०)
१९केदार सिग्देलतनहूँ क्षेत्र नं. २३२९२४शंकर भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(२९६४५)
२०नारायणप्रसाद खतिवडानुवाकोट क्षेत्र नं. २३६८९२अर्जुननरसिंह केसी – नेपाली कांग्रेस(२६३३५)
२१र्इश्वर पोखरेलकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ५२३०२९डा. प्रकाशशरण महत – नेपाली कांग्रेस(१३१६९)
२२राजबहादुर बुढादैलेख क्षेत्र नं. २२३३२३शिवराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१६६३४)
२३रविन्द्रराज शर्मादैलेख क्षेत्र नं. १२३७६७दीपककुमार शाही – राप्रपा(१७२०३)
२४ध्रुव शाहीसुर्खेत क्षेत्र नं. १३६७५९पूर्णबहादुर खड्का – नेपाली कांग्रेस(३३३७७)
२५गणेश पहाडीसिन्धुली क्षेत्र नं. १३२५२९प्रेमचन्द्र दाहाल – नेपाली कांग्रेस(२२३८९)
२६सोमप्रसाद पाण्डेपाल्पा क्षेत्र नं. २३४८९९हरिप्रसाद नेपाल – नेपाली कांग्रेस(२४५५४)
२७महेश बस्नेतभक्तपुर क्षेत्र नं. २३६४१२दमननाथ ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१८६८७)
२८गोकर्ण विष्टगुल्मी क्षेत्र नं. २३४६१८चन्द्रबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(२०१५६)
२९प्रदीप ज्ञवालीगुल्मी क्षेत्र नं. १३७८१४चन्द्र भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(३०२५६)
३०सुवासचन्द्र नेम्वाङइलाम क्षेत्र नं. २३३५१४केशव थापा – नेपाली कांग्रेस(२६८६०)
३१झलनाथ खनालइलाम क्षेत्र नं. १३६८०७भुपेन्द्र कट्टेल – नेपाली कांग्रेस(१९६२७)
३२घनश्याम भुसालरूपन्देही क्षेत्र नं. ३३२८६६दीपक बोहोरा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२७४२२)
३३विष्णु पाैडेलरूपन्देही क्षेत्र नं. २४४००९युवराज गिरी – नेपाली कांग्रेस(२१९४६)
३४लालप्रसाद सावाँ लिम्वूझापाक्षेत्र नं. ४४३५१५देउकुमार थेवे – नेपाली कांग्रेस(२६८२२)
३५कृष्ण दाहालमकवानपुर क्षेत्र नं. १४०६३१कमल थापा – राप्रपा(३४६५८)
३६विरोध खतिवडामकवानपुर क्षेत्र नं. २४४७४४महालक्ष्मी डिना उपाध्याय – नेपाली कांग्रेस(३२६८१)
३७बिशाल भट्टरार्इखोटाङ क्षेत्र नं. १३६३२९सरस्वती वजिमय – नेपाली कांग्रेस(२२४३२)
३८दामोदर भण्डारीबैतडी क्षेत्र नं. १३९५२४नरबहादुर चन्द – नेपाली कांग्रेस(२८२९१)
३९जगत विश्वकर्माकास्की क्षेत्र नं. ३३२६९०शुक्रराज शर्मा – नेपाली कांग्रेस(२४३०४)
४०राजेन्द्र रार्इधनकुटा क्षेत्र नं. १३७३३३सुनिलबहादुर थापा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(२६८७४)
४१नवराज सिलवालललितपुर क्षेत्र नं. १२६९४६उदयशम्शेर राणा – नेपाली कांग्रेस(२०७२९)
४२कृष्णगोपाल श्रेष्ठकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ९२२८५२ध्यानगोविन्द रञ्जित – नेपाली कांग्रेस(१४८०२)
४३माधवकुमार नेपालकाठमाडाैं क्षेत्र नं. २२७३६६दिपक कुइँकेल – नेपाली कांग्रेस(१४९०२)
४४रामवीर मानन्धरकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ७१८१०२विक्रमबहादुर थापा – राप्रपा(१००७९)
४५रविन्द्र अधिकारीकास्की क्षेत्र नं. २२७२०७देवराज चालिसे – नेपाली कांग्रेस(१८६६१)
४६पार्वत गुरूङदोलखा क्षेत्र नं. १५५९५४रूद्र खड्का – नेपाली कांग्रेस(२४८१३)
४७कृष्ण रार्इकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ३१९१६९अम्बिका बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(१४८८४)
४८बसन्तकुमार नेम्वाङपाँचथर क्षेत्र नं. १३८६४२भीष्म अाङदेम्बे – नेपाली कांग्रेस(२८०२५)
४९खेम लोहनीधादिङ क्षेत्र नं. २३६२५६दिलमान पाख्रिन – नेपाली कांग्रेस(३५६१६)
५०घनश्याम खतिवडामोरङ क्षेत्र नं. १३७५२४डिगबहादुर लिम्वू – नेपाली कांग्रेस(३१४३६)
५१शेरबहादुर तामाङसिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. २३८४०१पशुपति समशेर राणा – राप्रपा प्रजातान्त्रिक(३०३६९)
५२यज्ञराज सुनुवारअोखलढुंगा क्षेत्र नं. १३२५८०रामहरि खतिवडा – नेपाली कांग्रेस(२७३३७)
५३जीवनराम श्रेष्ठकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ८१३३९७नविन्द्रराज जोशी – नेपाली कांग्रेस(१२९९३)
५४लालबाबु पण्डितमोरङ क्षेत्र नं. ६३३९४१डा. शेखर कोइराला – नेपाली कांग्रेस(३३२६६)
५५भूमि त्रिपाठीधादिङ क्षेत्र नं. १४९१२१विश्व अर्याल – नेपाली कांग्रेस(२१९६८)
५६भानुभक्त ढकालमोरङ क्षेत्र नं. ३४२४१३सुनिलकुमार शर्मा – नेपाली कांग्रेस(४०५०७)
५७डा. सूर्य पाठकबाग्लुङ क्षेत्र नं. १३३६५७चम्पादेवी खड्का – नेपाली कांग्रेस(२०६१६)
५८कृष्णलाल महर्जनललितपुर क्षेत्र नं. २२७७१३चन्द्र महर्जन – नेपाली कांग्रेस(१६९४५)
५९योगेश भट्टरार्इताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १२९४७९केशव दाहाल – नेपाली कांग्रेस(१६८८८)
६०गणेश ठगुन्नादार्चुला क्षेत्र नं. १२८९९८विक्रम सिंह – नेपाली कांग्रेस(२२२३३)
६१धनबहादुर बुढाडोल्पा क्षेत्र नं. १११७६१अंगद बुढा – नेपाली कांग्रेस(३१६७)
६२लालबहादुर थापाबाजुरा क्षेत्र नं. १२८०६५कविराज पण्डित – नेपाली कांग्रेस(२३१८१)
६३गोपाल बममुगु क्षेत्र नं. ११३०३४हस्तबहादुर मल्ल – नेपाली कांग्रेस(९८६१)
६४भुपेन्द्रबहादुर थापाम्याग्दी क्षेत्र नं. १२३३०८खम्वीर गर्वुजा – नेपाली कांग्रेस(२०९८०)
६५भैरवबहादुर सिंहबझाङ क्षेत्र नं. १३४६१२पृथ्वीबहादुर सिंह – नेपाली कांग्रेस(२६९१०)
६६प्रेमप्रसाद तुलाचनमुस्ताङ क्षेत्र नं. १३५४४रोमी गाैचन थकाली – नेपाली कांग्रेस(३१८१)
६७पाल्देन छोपाङ गुरूङमनाङ क्षेत्र नं. १२३००टेकबहादुर गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(२०२१)

प्रदेशसभामा

क्र.सनामजिल्ला – क्षेत्रमत परिणामनिकत्तम प्रतिद्व्न्दी
बिकास लम्सालपर्वत क्षेत्र नं. १ ख१५४३४राजेन्द्रप्रसाद तिवारी – नेपाली कांग्रेस(१३३५२)
लालबहादुर खड्काकञ्चनपुर क्षेत्र नं. २ ख१६३८५बहादुरसिंह थापा – नेपाली कांग्रेस(११८५१)
सुन्दर विश्वकर्माबारा क्षेत्र नं. ४ क११७७०अोमकृष्ण कार्की – नेपाली कांग्रेस(८३२३)
अारती पाैडेलबाँके क्षेत्र नं. १ ख१९३८९नारायणप्रसाद पाैडेल – नेपाली कांग्रेस(१५२०५)
किशोरी साहधनुषा क्षेत्र नं. १ क१४२०९श्यामनारायण यादव – संघीय फोरम(८९११)
प्रमोद यादवसिरहा क्षेत्र नं. ३ ख११९५४शुभाषचन्द्र यादव – नेपाली कांग्रेस(९४८६)
गणेश दुलालकाठमाडाैं क्षेत्र नं. १ ख४२४२सुरजचन्द्र लामिछाने – नेपाली कांग्रेस(४२२३)
रमा अालेमगरकाठमाडाैं क्षेत्र नं. १० ख९९०३धर्मानन्द श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(७०१७)
सानुकुमार श्रेष्ठकाठमाडाैं क्षेत्र नं. २ क८९३६लोकेश ढकाल – नेपाली कांग्रेस(५७५८)
१०रामेश्वर फुयालकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ३ ख१०८८६विमल ठकुरी – नेपाली कांग्रेस(१०८१९)
११कुसुमकुमार कार्कीकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ४ ख१२३४७साधुराम खड्का – नेपाली कांग्रेस(९३५४)
१२नारायण सिलवालकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ५ क७७९०रमा गुरागार्इं – नेपाली कांग्रेस(४३०९)
१३गुलावजंग शाहसल्यान क्षेत्र नं. १ क१९६५८एकराज डाँगी – नेपाली कांग्रेस(१०६१२)
१४दीर्घनारायण पाण्डेयकपिलवस्तु क्षेत्र नं. २ क१९२४४जवाहरलाल चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(१७०६६)
१५धर्मबहादुर लालकपिलवस्तु क्षेत्र नं. २ ख१०४३६सुधाकर पाण्डे – नेपाली कांग्रेस(१००५०)
१६बिष्णुप्रसाद पन्थीकपिलवस्तु क्षेत्र नं. १ क२५५२७पूर्णप्रसाद चाैधरी – नेपाली कांग्रेस(१६६८३)
१७डा. कृष्ण न्याैपानेरूपन्देही क्षेत्र नं. १ क१९५२०ताहिर अली – राप्रपा(१३१४१)
१८लिला गिरीरूपन्देही क्षेत्र नं. २ क२१७३४काजीमान श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(९७७८)
१९भोजप्रसाद श्रेष्ठरूपन्देही क्षेत्र नं. २ ख२११३७महेशमान सिंह – नेपाली कांग्रेस(१२५६८)
२०तुलसी प्रसाद चाैधरीरूपन्देही क्षेत्र नं. ३ ख१८६१५हरिध्वज मल्ल – नेपाली कांग्रेस(१६७९३)
२१भूमिश्वर ढकालरूपन्देही क्षेत्र नं. ५ क२२०२५बिष्णु पोखरेल – नेपाली कांग्रेस(१६६८३)
२२गेल्बु सिंह बोहरादार्चुला क्षेत्र नं. १ क१६०७३जगदीश पाल – नेपाली कांग्रेस(१२५९८)
२३अर्जुन थापाबझाङ क्षेत्र नं. १ क१७८६८चन्द्रादेवी जोशी – नेपाली कांग्रेस(१३१९७)
२४बलदेव रेग्मीबाजुरा क्षेत्र नं. १ क९८४०जनक गिरी – नेपाली कांग्रेस(८३११)
२५प्रकाश शाहबाजुरा क्षेत्र नं. १ ख१८१८६पदमबहादुर शाही – नेपाली कांग्रेस(१४९७७)
२६हर्क बहादुर कुवँरअछाम क्षेत्र नं. १ क१०७१०मेघराज खड्का – नेपाली कांग्रेस(६१४६)
२७नेपालु चाैधरीकैलाली क्षेत्र नं. ५ क१७३६७जीवन राना – नेपाली कांग्रेस(११०७३)
२८तारा लामा गुरूङकञ्चनपुर क्षेत्र नं. १ क२००१५गोपाल गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(९२९०)
२९जगदीश कुसियतसुनसरी क्षेत्र नं. ४ क१६६९०– ()
३०लिलाबल्लभ अधिकारीमोरङ क्षेत्र नं. २ ख१८३८६घणिन्द्र बहादुर कुँवर – नेपाली कांग्रेस(१७१२७)
३१उपेन्द्र घिमिरेमोरङ क्षेत्र नं. १ ख१७११७र्इश्वरी कोइराला – नेपाली कांग्रेस(१४३१०)
३२अर्जुन रार्इझापा क्षेत्र नं. ५ ख३०९७३राजनबहादुर ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१०९९३)
३३हिरा थापाझापा क्षेत्र नं. ४ ख२४९०१उत्तम सुवेदी – नेपाली कांग्रेस(१४९६५)
३४हिक्मत कार्कीझापा क्षेत्र नं. ५ क२४०९८अनिलकृष्ण प्रसार्इं – नेपाली कांग्रेस(१८६३६)
३५बसन्त बानियाँझापा क्षेत्र नं. ३ क२२५५३भूमिप्रसाद राजबंशी – नेपाली कांग्रेस(१७००५)
३६गोपाल बुढाथोकीझापा क्षेत्र नं. १ ख१७८३९अशोक पोखरेल – नेपाली कांग्रेस(९९७८)
३७श्रीप्रसाद मैनालीझापा क्षेत्र नं. १ क२२९७२केशवराज पाण्डे – नेपाली कांग्रेस(१७२४०)
३८विर्ख प्रधानझापा क्षेत्र नं. २ ख२५४२१खड्ग प्रसार्इं – नेपाली कांग्रेस(१८३३०)
३९एकराज कार्कीझापा क्षेत्र नं. २ क२१२८४लक्ष्मण खड्का – नेपाली कांग्रेस(१२७२२)
४०यामलाल कँडेलसुर्खेत क्षेत्र नं. २ क२१२८३कमलराज रेग्मी – नेपाली कांग्रेस(१५९४७)
४१लक्ष्मण तिवारीतेह्रथुम क्षेत्र नं. १ क११७२६गोविन्द ढुंगाना – नेपाली कांग्रेस(१०२६०)
४२तेजमान कन्दङ्वातेह्रथुम क्षेत्र नं. १ ख१०३०२– (८०४७)
४३अमिरबहादुर गुरूङअोखलढुंगा क्षेत्र नं. १ क१८९०८मित्रसेन दाहाल – नेपाली कांग्रेस(११९०६)
४४दीपेन्द्र अधिकारीनवलपरासी पश्चिम क्षेत्र नं. १ क२०५०६विक्रम खनाल – नेपाली कांग्रेस(१८५०२)
४५अरूण नेपालसिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नं. १ क२१७१२बिष्णुबहादुर खत्री – नेपाली कांग्रेस(१४६३३)
४६त्रिलोकी चाैधरीबारा क्षेत्र नं. १ क१८४४५पेम्बासिद्दि लामा – नेपाली कांग्रेस(१६४८४)
४७रामबहादुर गुरूङतनहूँ क्षेत्र नं. १ क१८२६५गोविन्द भट्टरार्इ – नेपाली कांग्रेस(१६८७८)
४८नारायण अाचार्यपाल्पा क्षेत्र नं. १ ख१४७६५दानबहादुर पछार्इ – नेपाली कांग्रेस(१०५०२)
४९युवराज खनालपाल्पा क्षेत्र नं. १ क१७८५१देवराज ढकाल – नेपाली कांग्रेस(१३६६०)
५०अर्जुन कुमार केसीकपिलवस्तु क्षेत्र नं. ३ क९०४३रवि दत्त मिश्रा – राष्ट्रिय जनता पार्टी(८१९७)
५१ज्ञानेश्‍वर राजबंशीमोरङ क्षेत्र नं. ५ क१२८६१सुकदेवप्रसाद मण्डल – नेपाली कांग्रेस(८८२८)
५२गणेशकुमार काङबाङपाँचथर क्षेत्र नं. १ क२१०१०नरेन्द्रकुमार केरूङ – नेपाली कांग्रेस(१६०७८)
५३कुलप्रसाद पोखरेलबर्दिया क्षेत्र नं. २ क२८३२३रामचन्द्र थापा – नेपाली कांग्रेस(१७४०२)
५४गोविन्द न्याैपानेसप्तरी क्षेत्र नं. ४ क१५११३सीताराम साह – नेपाली कांग्रेस(११३९५)
५५केशव पाण्डेनुवाकोट क्षेत्र नं. २ क२०००९जगदीशनरसिंह केसी – नेपाली कांग्रेस(१२७२९)
५६बद्री मैनालीनुवाकोट क्षेत्र नं. १ ख२०५०९रमेशकुमार महत – नेपाली कांग्रेस(१२२१७)
५७हरिप्रसाद रिजालप्यूठान क्षेत्र नं. १ क२४७३४टेकप्रसाद भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(१२६३९)
५८बाबुराम गाैतमबाँके क्षेत्र नं. ३ ख११८७७लक्ष्मीनारायण साह – नेपाली कांग्रेस(७५६२)
५९किरण गुरूङतनहूँ क्षेत्र नं. २ ख१५६३०ध्रुव वाग्ले – नेपाली कांग्रेस(१४२१४)
६०कैलाश ढुंगेलरामेछाप क्षेत्र नं. १ ख२६९३५जीतबहादुर मगर – नेपाली कांग्रेस(१४७२९)
६१शान्तिप्रसाद पाैडेलरामेछाप क्षेत्र नं. १ क२२३६९रत्नबहादुर कार्की – नेपाली कांग्रेस(१६१५८)
६२केशव पोखरेलकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ९ ख१२१५६धर्मराज गाैतम – नेपाली कांग्रेस(९११०)
६३बसन्त मानन्धरकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ७ क८८००– ()
६४रामबहादुर मगरइलाम क्षेत्र नं. २ क१९८३८डम्बरबहादुर खड्का – नेपाली कांग्रेस(१६२८६)
६५रेवतीरमण शर्मादाङ क्षेत्र नं. १ ख१९३५४जानकीलाल बस्नेत – नेपाली कांग्रेस(१२७५३)
६६वीरेन्द्रकुमार कनोडियाकपिलवस्तु क्षेत्र नं. ३ ख६६७९अावेद अालम खाँ – नेकपा एमाले(६३०७)
६७कला घलेउदयपुर क्षेत्र नं. २ ख१३४५९रामकुमार खत्री – नेपाली कांग्रेस(८९७६)
६८अम्बरबहादुर थापादैलेख क्षेत्र नं. १ ख१२५६७जगतजंग थापा – नेपाली कांग्रेस(१०५८६)
६९सुशील थापादैलेख क्षेत्र नं. २ क११८१९– ()
७०राजबहादुर शाहीदैलेख क्षेत्र नं. २ ख११४४५मधुरविक्रम खनाल – नेपाली कांग्रेस(८४६९)
७१प्रदीप भण्डारीसुनसरी क्षेत्र नं. १ क१९२४३किशोर रार्इ – नेपाली कांग्रेस(१३७७०)
७२जीवन घिमिरेमोरङ क्षेत्र नं. ४ ख१३८०५विश्वनाथ रिजाल – नेपाली कांग्रेस(११६२५)
७३रामकुमार अोझामोरङ क्षेत्र नं. ३ ख२२८२०ललितबहादुर श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(२०२८७)
७४खिनु लिम्बूइलाम क्षेत्र नं. १ क१८६८६देवेन्द्र कुमार रार्इ – नेपाली कांग्रेस(९३२७)
७५डा. पुरन बज्राचार्यपाल्पा क्षेत्र नं. २ क१६४२२माधव नेपाल – नेपाली कांग्रेस(१३४७०)
७६केशव स्थापितकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ६ क८०२२न्हूच्छेनारायण मानन्धर – नेपाली कांग्रेस(५१४९)
७७काजीमान कागतेइलाम क्षेत्र नं. १ ख१७९८६दुर्गाबहादुर बराल – नेपाली कांग्रेस(१००२१)
७८खड्कबहादुर खत्रीगुल्मी क्षेत्र नं. २ क१६१६५शालिकराम पन्थी – नेपाली कांग्रेस(११६७३)
७९कमलराज श्रेष्ठगुल्मी क्षेत्र नं. १ ख१९२९१धनेन्द्र कार्की – नेपाली कांग्रेस(१६३७३)
८०नागेन्द्र यादवराैतहट क्षेत्र नं. ३ क१११८२गोविन्द चाैधरी – राष्ट्रिय जनता पार्टी(१०८३४)
८१राजेश शाक्यकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ८ क७७८०राज्यलक्ष्मी श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(६१७६)
८२लगनलाल चाैधरीसिरहा क्षेत्र नं. १ क१५५४२सन्तोष कुमार चौधरी – नेपाली कांग्रेस(१०६९९)
८३राजन रार्इखोटाङ क्षेत्र नं. १ क१८९३३सुभासकुमार पोखरेल – नेपाली कांग्रेस(१३४११)
८४उत्तमकुमार बस्नेतसोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १ क१०५८५प्रकाश सिंह कार्की – नेपाली कांग्रेस(८९२२)
८५राजीव पहारीकास्की क्षेत्र नं. ३ ख१६१६७भोजबहादुर (सिकन्दर) गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(१०८७६)
८६मनबहादुर गुरूङकास्की क्षेत्र नं. १ ख१७२४९कृष्णबहादुर केसी – नेपाली कांग्रेस(१३१०२)
८७अजयक्रान्ति शाक्यकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ९ क९५३१इन्द्रमान तुलाधर – नेपाली कांग्रेस(७१९३)
८८अष्टलक्ष्मी शाक्यकाठमाडाैं क्षेत्र नं. ८ ख५१६९देवरत्न डंगोल – नेपाली कांग्रेस(३६६९)
८९पशुपति चाैलागार्इंदोलखा क्षेत्र नं. १ ख२३०५८केशवराज चाैलागार्इं – नेपाली कांग्रेस(१०८८०)
९०जीवन खड्काललितपुर क्षेत्र नं. ३ ख११७०१शिवराम बानियाँ – नेपाली कांग्रेस(८६९१)
९१डोरमणि पाैडेलमकवानपुर क्षेत्र नं. १ ख२०७०३अशोकराज शाक्य – नेपाली कांग्रेस(१६५८१)
९२धनञ्जय दुवाडीलमजुङ क्षेत्र नं. १ क२०२६५गर्जबहादुर गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(१३८५३)
९३चन्द्रबहादुर शाहीमुगु क्षेत्र नं. १ ख६८४५प्रकाशसिंह कार्की – नेपाली कांग्रेस(४६१२)
९४दानसिंह परियारमुगु क्षेत्र नं. १ क५६५३हरिमोहन भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(५२९९)
९५उत्तरकुमार वलीदाङ क्षेत्र नं. ३ ख२३९७०बुद्धराम भण्डारी – नेपाली कांग्रेस(१७५३५)
९६कविराम थारूबर्दिया क्षेत्र नं. १ क२३५६०सोदे विष्ट – नेपाली कांग्रेस(२११९३)
९७शशीजंग थापाभक्तपुर क्षेत्र नं. २ क१९५१५अंगत खड्का – नेपाली कांग्रेस(९११५)
९८राजेन्द्रमान श्रेष्ठभक्तपुर क्षेत्र नं. २ ख१४२८८गणेशमान चक्रधर – नेपाली कांग्रेस(११५३८)
९९निरन रार्इधनकुटा क्षेत्र नं. १ क१९६७८मनोहरनारायण श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(१३१६९)
१००इन्द्रमणि पराजुलीधनकुटा क्षेत्र नं. १ ख२००८८– ()
१०१पृथ्वीसुब्बा गुरूङलमजुङ क्षेत्र नं. १ ख२०२६५कृष्णप्रसाद कोइराला – नेपाली कांग्रेस(१३२६३)
१०२रामशरण बस्नेतगोरखा क्षेत्र नं. १ ख१६६५६राजेन्द्र बजगार्इं – नेपाली कांग्रेस(१३००१)
१०३ज्ञानेन्द्र शाक्यललितपुर क्षेत्र नं. २ ख१२०७२प्रेमकृष्ण महर्जन – नेपाली कांग्रेस(९४१७)
१०४माधव पाैडेलललितपुर क्षेत्र नं. २ क१४५६२पवनविक्रम थापा – नेपाली कांग्रेस(८१४४)
१०५शंकर पोखरेलदाङ क्षेत्र नं. २ क२०७२७कमल किशोर घिमिरे – नेपाली कांग्रेस(१११७९)
१०६अमरबहादुर डाँगीदाङ क्षेत्र नं. २ ख२१४५०भरतबहादुर न्याैपाने – नेपाली कांग्रेस(१३१९०)
१०७कृष्ण थापाकास्की क्षेत्र नं. २ क१५३२९गुरू बराल – नेपाली कांग्रेस(८३२५)
१०८राजेन्द्रकुमार रार्इभोजपुर क्षेत्र नं. १ क१९२९७अजम्बर काङबाङ – संघीय फोरम(११५४१)
१०९लीलाधर भट्टबैतडी क्षेत्र नं. १ ख२०३१८गणेश चन्द – राप्रपा(१५२४७)
११०बलबहादुर साम्सोहाङताप्लेजुङ क्षेत्र नं. १ क१५४१७लिलादेवी बोखिम – नेपाली कांग्रेस(१०९७४)
१११शेरधन रार्इभोजपुर क्षेत्र नं. १ ख२०३३४गोविन्दकुमार कार्की – नेपाली कांग्रेस(७१०५)
११२इन्द्रलाल सापकोटाबाग्लुङ क्षेत्र नं. १ क१७९५१दिपेन्द्र थापा – नेपाली कांग्रेस(११९८९)
११३बुद्दिकुमार राजभण्डारीसोलुखुम्बु क्षेत्र नं. १ ख१०३८७अाङगेलु शेर्पा – नेपाली कांग्रेस(७९२९)
११४रामकुमार अधिकारीधादिङ क्षेत्र नं. २ क२०६६३रमेश धमला – नेपाली कांग्रेस(१९०१५)
११५कुर्मराज शाहीकालीकोट क्षेत्र नं. १ क११९३५टेकराज शाही – नेपाली कांग्रेस(४४८९)
११६राजेन्द्रप्रसाद पाण्डेधादिङ क्षेत्र नं. १ क२७३३२मधुकुमार श्रेष्ठ – नेपाली कांग्रेस(१३६८५)
११७करवीर शाहीजाजरकोट क्षेत्र नं. १ ख१५१५०दीपकजंग शाह – नेपाली कांग्रेस(१०३६२)
११८दल रावलहुम्ला क्षेत्र नं. १ क७१५८ठानबहादुर रोकाय – नेपाली कांग्रेस(४८११)
११९पदमबहादुर रोकायजुम्ला क्षेत्र नं. १ ख१०४५८भीमनिधि हमाल – नेपाली कांग्रेस(५२८०)
१२०नरदेवी पुनम्याग्दी क्षेत्र नं. १ ख१०८६८अमलाल फगामी – नेपाली कांग्रेस(७९९०)
१२१नन्दसिंह बुढाडोल्पा क्षेत्र नं. १ क५४९०बेगमसिंह ठकुरी – नेपाली कांग्रेस(१२१३)
१२२महेन्द्रबहादुर थकालीमुस्ताङ क्षेत्र नं. १ क२५८४मिक्यु गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(२२५९)
१२३इन्द्रधारा विष्टमुस्ताङ क्षेत्र नं. १ ख११६७छिरिङधावा गुरूङ – नेपाली कांग्रेस(६५७)

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्