नेकपाले टुङ्गो लगायो राष्ट्रियसभाका उम्मेद्वार, कुन प्रदेशबाट को–को ? (नामावलीसहित)


१८ पुष २०७६, शुक्रबार
2.8k Shares
nekapa scaled

काठमाडौं, १८ पुस । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को सचिवालय वैठकले राष्ट्रिय सभाका उम्मेद्वारको नाम टुङ्गो लगाएको छ ।

शुक्रबार बिहान प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको सचिवालय बैठकले राष्ट्रियसभाका उम्मेद्वारहरुको नाम टुङ्गो लगाएको हो ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

जसअनुसार प्रदेश नम्बर–१ बाट इन्दू गौतम, गोपी अछामी देबेन्द्र तामाङ, प्रदेश नम्बर–२ बाट तुल्सा दाहाल र राधेश्याम पासवान रहेका छन् । यस्तै प्रदेश–३ बाट गंगा बेल्वासे, बेदूराम भूसाललाई पनि राष्ट्रियसभाको उम्मेद्वार बनाइएको छ ।

त्यस्तै प्रदेश–४ बाट भगवती न्यौपाने, नारायणकाजी श्रेष्ठ, प्रदेश–५ बाट विमला घिमिरे, गोपाल भट्टराई र जगप्रसाद शर्मा राष्ट्रिय सभा उम्मेद्वार बनेका छन् । यस्तै प्रदेश–६ बाट सुमित्रा बिसी र मायाप्रसाद आचार्य, प्रदेश–७ बाट तारामान स्वाँर र शारदा भट्ट राष्ट्रियसभा उम्मेद्वार बनेका छन् । राष्ट्रियसभाको निर्वाचन आगामी माघ ९ गते हुँदैछ । निर्वाचन आयोगले सो निर्वाचनका लागि यही पुस २० गते उम्मेद्वारले मनोनयनपत्र दर्ता गर्ने कार्यतालिकता तय गरेको छ ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७