पूर्व प्रधानमन्त्री नेपालद्वारा महाकाली नदीमा निर्माणाधीन पुलको अवलोकन


२० पुष २०७६, आईतवार
252 Shares
81373226 468868400671638 476407680961871872 n

कञ्चनपुर, २० पुस । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का वरिष्ठ नेता तथा पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपालले आज महाकाली नदीमा निर्माणाधीन चार लेन पुलको स्थलगत अवलोकन गरेका छन् । उनले पुल निरीक्षण गर्दै पुल निर्माणकार्य निर्धारित समयमा सकिनु पर्ने र यसलाई स्थानीयको आम्दानी तथा संस्कृतिसँग जोडिनुपर्ने बताए ।

‘यो महाकाली नदी हो, त्यसैले कालीमाता र शान्तिको सन्देश दिने गरी बुद्धको मूर्ति राख्न राम्रो हुन्छ’ उनले भने । पुल निरीक्षणसँगै उनले महाकाली पुल जोड्ने छ लेन सडक समेतको निरीक्षण गरेका छन् । सडक निर्माणले स्थानीय बासिन्दाको आयमा वृद्धि हुने उनले विश्वास व्यक्त गरे ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

नेता नेपालसँग पुल निरीक्षणमा नेकपा केन्द्रीय सदस्य रामकुमार ज्ञवाली, कञ्चनपुर क्षेत्र नं. ३ का साँसद डा. दिपकप्रकाश भट्टसहित सुदूरपश्चिम प्रदेशसभा सदस्य मानबहादुर सुनार, लालबहादुर खड्का, भीमदत्त नगरपालिकाका नगर प्रमुख सुरेन्द्र विष्ट, पूर्वमन्त्री उर्वादत्त पन्तलगायतका नेता सहभागी थिए ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७