पर्यटनमन्त्री भट्टराईद्वारा त्रिभुवन विमानस्थलको आकस्मिक अनुगमन २० तस्बिरमा


२७ पुष २०७६, आईतवार
1323 Shares
yougesh bhattrai scaled

काठमाडौं, २७ पुस । सँस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री योगेश भट्टराईले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको आकस्मिक अनुगमन गरेका छन् ।

मन्त्री भट्टराईले शनिबार आकस्मिक रुपमा मुख्य गरी त्रिभुवन बिमानस्थल पुगि अनुगमन गरेका हुन् । मन्त्री भट्टराईले विमानस्थलका एक दर्जन शौचालयहरु सरसफाइका बारेमा समेत जानकारी लिएका छन् । बिमानस्थलभित्रको शौचालय फोहर हुने गरेको गुनासो आएपछि मन्त्री भट्टराई अष्ट्रलियबाट फर्के लगाततै बिमानस्थल अनुगमनमा पुगेका हुन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 26 scaled

मन्त्रीको अनुगमनका क्रममा विमानस्थलको शौचालयमा टिस्यु पेपर नभएको, ड्रयाकर मेशिन बिग्रिएको अवस्थामा भेटिएपछि मन्त्री भट्टराईले आवश्यक सामग्री चुस्त हालगतमा राख्न निर्देशन समेत दिएका छन् । उनले विमानस्थल विदेशी पर्यटकको जमघट भइरहने थलो र राष्ट्रको सभ्यतासँग जोडिने ठाउँ भएकाले विमानस्थलको सरसफाइले विशेष महत्व राख्ने बताए ।

jagdamba.cement
rbbbb

Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 27 scaled

मन्त्री भट्टराईले विमानस्थलको फोहर रहने गरेको गुनासो आउनु लज्जाको विषय हुने भएकाले तत्काल यसतर्फ ध्यान दिन नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणका प्रमुख राजन पोखरेलको ध्यानाकर्षण गराएका छन् । उनले विमानस्थलको समग्र व्यवस्थापनका लागि सबै तहका कर्मचारीले जिम्मेवारी वहन गर्नुपर्ने बताए ।

Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 14 scaled

उनले विमानस्थल आसपास फोहर देखिन नहुने भन्दै सरसफाइमा विशेष ध्यान दिन निर्देशन दिए । उनले विदेशी पर्यटकले नेपालको विमानस्थलमा पनि उनीहरुको देशकै जस्तो सरसफाइको अपेक्षा गर्ने र यो स्वभाविक भएकाले आन्तरिक र वाह्रय दुवै पर्यटक र आगन्तुकले असन्तुष्टि पोख्ने ठाउँ नराख्न विमानस्थल कर्मचारीलाई सचेत गराए ।Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 17 scaled

मन्त्री भट्टराईले जिम्मेवारीप्रति हेल्चेक्र्याई गर्नेले कामबाट हटेर सहयोग गर्न समेत आग्रह गरे ।

२० तस्बिरमा

Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 20 scaled

Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 22 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 24 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 25 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 19 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 18 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 16 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 15 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 14 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 13 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 12 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 11 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 10 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 9 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 8 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 7 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 6 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 5 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 1 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 2 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 3 scaled Yogesh Bhattarai Visit the Tribhuvan International Airport 4 scaled

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७