माओवादी केन्द्रका मन्त्रीहरूले राजीनामा दिए


प्रकाशित मिति : January 12, 2018

काठमाडौं: नेकपा माओवादी केन्द्रबाट सरकारमा प्रतिनिधित्व गरिरहेका ८ मन्त्री र ८ राज्यमन्त्रीले शुक्रवार सामूहिक राजीनामा दिएका छन् । विनाविभागीय मन्त्रीको हैसियतमा रहेका माओवादी मन्त्रीहरूले गिरिराजमणि पोख्रेलको नेतृत्वमा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासमक्ष राजीनामा बुझाएका हुन् ।

माओवादीका तर्फबाट सरकारको नेतृत्व गरेका विनाविभागीय मन्त्री कृष्णबहादुर महरा राजधानी बाहिर रहेकाले मन्त्री पोख्रेलको नेतृत्वमा राजीनामा बुझाइएको स्वंय मन्त्री गिरिराजमणि पोख्रेललले बताए । पार्टीको निर्णय अनुसार आफूहरूले राजीनामा दिएको बताउँदै मन्त्री पोख्रेलले अध्यक्ष प्रचण्डले लेखेको पत्र बुझाएको बताए । मन्त्री पोख्रेलले भने आफूलाई विनाविभागीय घोषणा भएयताको पारिश्रमिक पनि नलिने घोषणा गरेको बताए ।

गत जेठमा काँग्रेस सभापति शेरबहादुर देउवाको नेतृत्वमा निर्माण भएको सरकारमा नेता महराको नेतृत्वमा माओवादी मन्त्रीहरू सहभागी भएका थिए ।

प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनमा एमाले र माओवादी केन्द्रले चुनावी तालमेल गरेपछि प्रधानमन्त्री देउवाले माओवादी मन्त्रीहरूलाई विनाविभागीय जिम्मेवारी दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्