गाई काटेको आरोपमा दम्पत्ति पक्राउ


११ माघ २०७४, बिहीबार

बेसीशहर, ११ माघ : जनजाति महासंघले गाई–गोरु काटेको अभियोगमा चलाइने गरेको कानून संशोधनको माग गरिरहेका बेला एक दम्पति सोही आरोपमा पक्राउ परेका छन् ।Hatkadi pakrau arrest nayapage

प्रहरीले गाई काट्दै गरेको अवस्थामा मस्र्याङदी गाउँपालिका–२ बाट ३३ बर्षीया दुर्गामान तामाङ र उनकी पत्नी २८ बर्षीया डीलमाया तामाङलाई पक्राउ गरेको हो । प्रहरीले उनीहरुलाई मस्र्याङदी गाउँपालिका–९, बगौंचामा गाई काटिरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

नीहरुलाई गाई काटेर मासु छुट्याइरहेको बेला प्रहरीले उनीहरुको साथबाट बन्चरो, चक्कु र बाल्टी समेत बरामद गरेको जनाएको छ । घटनामा संलग्न मस्र्याङदी गाउँपालिका–३ का २० बर्षीय विजय तामाङ भने फरार रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७