मेसीको उत्कृष्ट प्रदर्शनसँगै अर्जेन्टिना विश्वकपमा छनोट


प्रकाशित मिति : October 11, 2017

मोन्टेभिडियो :  मेसीको उत्कृष्ट प्रदर्शनसँगै अर्जेन्टिनाले विश्वकप छनौट भएको छ ।  इक्वेडरमा भएको खेलमा  ३–१ ले हराएर विश्वकपको अन्तिम चरणका लागि अर्जेन्टिना छनाैट भएकाे हाे ।

 खेलमा इक्वेडरले पहिलो मिनेटमा गोल गरेको थियो । इब्राको गोलले अग्रता लिएको इक्वेडरले अन्तिम समयसम्म कायम राख्न नसक्दा पराजित हुन पुग्यो । अर्जेटिनाकाे लागि मेस्सीले १२ औं मिनेटमा बराबरी गोल भने २० औं मिनेटमा दोस्रो र ६२ औं मिनेटमा तेस्रो गोल गर्दै ह्याट्रिक गरे ।

दक्षिण अमेरिकी विश्वकप छनोटको शीर्ष चार थानमा रहने टिमले अन्तिम चरणमा प्रवेश पाउनेमा अर्जेन्टिना तेस्रो स्थानमा रह्यो । अर्जेन्टिनासँगै छनोटको अन्तिम दिनको खेलपछि उरुग्वे र कोलम्बिया पनि विश्वकपमा छनोट हुन सफल रह्यो । अंक तालिकामा उरुग्वे दोस्रो तथा कोलम्बिया चौथो स्थानमा रह्यो ।

उरुग्वेले बोलिभियालाई ४–२ ले हरायो भने कोलम्बियाले पेरुसँग १–१ को बराबरी खेल्यो । पेरु भने पाँचौं स्थानमा रह्यो र प्ले अफका लागि छनोट भयो । दुई पल्टको कोपा अमेरिका विजेता चिली भने विश्वकप छनोटबाट बाहिरिएको छ । ब्राजिलले चिलीलाई ३–० ले हरायो । ब्राजिल यसअघि नै शीर्ष स्थानमा रहेर विश्वकपका लागि छनोट भइसकेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्