चोरिएका २७ मोटरसाइकल सम्बन्धित धनीलाई हस्तान्तरण


२० फाल्गुन २०७७, बिहीबार
49 Shares
06645b17548467b629f272443f6efe47 w1000 h500 cp

काठमाडौं, २० फागुन । महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले विभिन्न स्थानबाट हराएका २७ वटा मोटसाइकल सम्बन्धित सवारी धनीलाई हस्तान्तरण गरेको छ ।

सादा पोशाकमा खटिने ट्राफिक प्रहरी टोलीले दुई हप्तामै खोजेका २७ वटा मोटरसाइकल बिहीबार सवारी धनीलाई हस्तान्तरण गरेको हो । मोटरसाइकल हस्तान्तरणपछि महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका प्रमुख जनक भट्टराईले पछिल्लो केही हप्तामा हराउने सवारी भन्दा फेला पर्ने सवारीको संख्या बढेको दाबी गरे ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले चालु आर्थिक वर्षमा हराएका २७९ वटा मोटरसाइकल फेला पारेर सवारी धनीलाई बुझाइसकेको छ । चोरीमा संलग्न ४१ जनालाई कारबाही गरिसकेको महाशाखाका प्रवक्ता श्यामकृष्ण अधिकारीले जानकारी दिए ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७