मोरङमा थप पाँच संक्रमितको मृत्यु


२१ बैशाख २०७८, मंगलवार
korona death

मोरङ, २१ बैसाख । मोरङको विराटनगरमा मंगलबार चार जना कोरोना संक्रमितको ज्यान गएको छ । मोरङकै बेलबारीमा कोरोनाका कारण अर्का एक जनाले ज्यान गुमाएका छन् ।

विराटनगरस्थित नोबेल शिक्षण अस्पतालमा उपचारका क्रममा चार संक्रमितको मृत्यु भएको हो । अस्पताल प्रशासनका अनुसार मृत्यु हुनेमा विराटनगर, बेलबारी, सुनसरीको धरान र इलामका रहेका छन् । विराटनगर महानगरपालिका–१४ का ६२ वर्षीय पुरुषको आज बिहान २ बजेतिर मृत्यु भएको हो । उनी सोमबार अस्पताल भर्ना भएका थिए ।

अस्पतालका प्रबन्धक नारायण दाहालका अनुसार इलाम नगरपालिका–४ का २९ वर्षीया महिलाको पनि नोबेलमै मृत्यु भएको हो । उनलाई वैशाख १३ गते अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उनमा निमोनियाको पुरानै समस्या रहेको बताइएको छ ।

सोमबार अस्पताल भर्ना गरिएकी धरान उपमहानगरपालिका–८ की ७७ वर्षीया महिलाको पनि उपकारको क्रममा बिहान ५ बजेतिर मृत्यु भएको छ । सप्तरी हनुमाननगर–कंकालिनी नगरपालिका–२ का ३५ वर्षीय पुरुषको बिहान ५ः४५ बजेतिर नोबेलमै मृत्यु भएको छ । उनलाई श्वासप्रश्वासमा समस्या देखिएपछि वैशाख १७ गते अस्पताल भर्ना गरिएको थियो ।

यता मोरङको बेलबारी नगरपालिका–२ का ६६ वर्षीय पुरुषको होम आइसोलेसनमा मृत्यु भएको हो । नोबेल अस्पतालमा वैशाख १६ गते पीसीआर परीक्षण गराउँदा उनको रिपोर्ट पोजिटिभ आएको थियो ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७