एमाले–माओवादी केन्द्रको संयुक्त दस्तावेज बन्दै


१३ फाल्गुन २०७४, आईतवार
bam gathabandhan

काठमाण्डौं, १३ फागुन : पार्टी एकीकरणको सम्झौता गरिसकेका नेकपा एमाले र नेकपा माओवादीले संयुक्त पार्टी दस्तावेज बनाउने भएका छन् । नेकपा एमाले र नेकपा माओवादी केन्द्रले संयुक्त रुपमा पार्टीको दस्ताबेज तयार पार्न तयारी शुरु गरेका हुन् । पार्टी एकताको तयारीमा रहेका दुई पार्टीले माधव नेपालको संयोजकत्वमा बैचारिक दस्तावेज लेखन कार्यदलले यसको तयारी गरेको हो ।bam gathabandhan

आइतबार बसेको कार्यदलको बैठकले सोमबारदेखि संयुक्तरुपमा दस्ताबेज लेख्ने निर्णय गरेको हो । बैठकले नारायणकाजी श्रेष्ठ, देवगुरुङ, र भीम रावल र प्रदीप ज्ञवाली सदस्य रहेको दस्ताबेज लेखन उपसमिति समेत गठन गरेको माओवादी नेता शक्ति बस्नेतले बताएका छन् । उनका अनुसार दुवै पार्टीका दस्ताबेज भोली सम्म संकलन गरेर कार्यदलले दस्ताबेज लेखनको तयारी गर्ने भएको छ ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७