मालिकनीले राखिन् घरमै काम गर्ने युवकसँग सम्बन्ध, यसरी खुल्यो पोल


१६ फाल्गुन २०७४, बुधबार
sdrt 9

काठमाण्डौं, १६ फागुन : एक निजी कम्पनीका कार्यरत एक युवकले आफ्नी मालककी श्रीमतीसँग अवैध यौन सम्बन्ध राखेका छन् । घरका काम गर्न राखेको नोकरले आफ्नी श्रीमतीसँग अवैध यौन सम्बन्ध राखेको मालिकलाई शंका हुन थाल्यो ।sdrt 9 835x490

शंका लागेपछि श्रीमानले श्रीमतीको स्टिङ अपरेशन गरे, स्टिङ अपरेशनबाट नोकरसँग मिलेर आफूलाई बाइपास गर्न खोजेको थाहा भयो । यो घटना भारत इन्दौरको हो । अर्काकी श्रीमतीसँग अवैध यौन सम्बन्ध राख्ने युवकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

आफ्नी श्रीमतीको नोकरसँग अवैध सम्बन्ध भएको शंका भएपछि श्रीमानले श्रीमतीको मोबाइलमा रेकर्डिङ एप्लिकेशन डाउनलोड गरिदिए । श्रीमती र नोकरबीच भएको कुराकानी रेकर्ड सुनेपछि श्रीमानको होश नै उड्यो । उनीहरुबीच आफूहरुबीचको सम्बन्धलाई अगाडि बढाउन आफ्ना श्रीमानलाई मार्नेसम्मको योजना रहेको खुलेको छ । एजेन्सी

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७