माधव नेपाल बिरामी, शिक्षण अस्पतालमा भर्ना


१३ आश्विन २०७८, बुधबार
245 Shares
Madhavkumar Nepal Senior Leader of Uml scaled

काठमाडौं, १३ असोज : नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी)का अध्यक्ष एंव पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपाल बिरामी परेका छन्। ज्वरो र खोकीको समस्याका कारण बुधबार शिक्षण अस्पताल महाराजगन्जमा अध्यक्ष नेपाल भर्ना भएका हुन् ।

नेपालका प्रमुख स्वीकय सचिव मोहन गौतमका अनुसार ज्वरो र खोकीको समस्याका कारण बुधबार शिक्षण अस्पताल महाराजगन्जमा अध्यक्ष नेपाल भर्ना भएका हुन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

गौतमले स्वस्थ अवस्था बारेमा जानकारी दिदै लेखेका छन्, ‘नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजवादी) का अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपालज्यू ज्वरो र खोकीको समस्याका कारण आज त्रि.वि. शिक्षण अस्पताल महाराजगन्जमा भर्ना हुनुभएको छ । उहॅाको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र केही दिन आराम सहित उपचार गर्नुपर्ने चिकित्सकहरूको सल्लाह रहेको छ । उहॅाको उपचारमा त्रि.वि. शिक्षण अस्पतालका वरिष्ठ छाती रोग विशेषज्ञ डा. सन्तकुमार दास सहितको टोली संलग्न रहेको छ ।’

अध्यक्ष नेपालको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र केही दिन आराम सहित उपचार गर्नुपर्ने चिकित्सकहरूको सल्लाह रहेको गौतमले जानकारी दिएका छन् । गौतमले भनेका छन्, ‘उहॅाको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको र केही दिन आराम सहित उपचार गर्नुपर्ने चिकित्सकहरूको सल्लाह रहेको छ । उहॅाको उपचारमा त्रि. वि. शिक्षण अस्पतालका वरिष्ठ छाती रोग विशेषज्ञ डा. सन्तकुमार दास सहितको टोली संलग्न रहेको छ ।’ सोमबार बेलुकाबाट अस्वस्थ भएपछि अध्यक्ष नेपाल आफ्नै घरमा आराम गरिरहेका थिए ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७