प्रधानमन्त्रीले डाकेको सर्वदलीय बैठक एमालेद्वारा ‘बहिष्कार’, अरु नेता को–को पुगे ?


१४ आश्विन २०७८, बिहीबार
42 Shares
sarwadaliya baithak11632978427

काठमाडौं, १४ असोज । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाको आह्वानमा बालुवाटारमा ‘सर्वदलीय’ बैठक शुरु भएको छ । संसदमा प्रतिनिधित्व गर्ने दलका नेताहरूको बैठक बसेको हो ।

बैठकमा नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट प्रधानमन्त्री देउवा र कानुन, न्याय तथा संसदीय मामिलामन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की, नेकपा (माओवादी केन्द्र) बाट अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेता नारायणकाजी श्रेष्ठ सहभागी छन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

यस्तै, नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का महासचिव बेदुराम भुसाल र उपाध्यक्ष राजेन्द्र पाण्डे, जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) का नेता राजेन्द्र श्रेष्ठ, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष महन्थ ठाकुर र वरिष्ठ नेता राजेन्द्र महतो, जनमोर्चाका दुर्गा पौडेल र नेमकिपका नेता प्रेम सुवाललगायत बैठकमा सहभागी छन् ।

प्रमुख प्रतिपक्ष दल नेकपा (एमाले) का नेता भने बैठकमा सहभागी भएनन् । एमाले नेताले सर्वदलीय बैठक बहिष्कार गरेका हुन् । नेकपा एकीकृत समाजवादी सहभागी हुने वैठकमा आफूहरु उपस्थित हुन नसक्ने नेकपा एमालेले जवाफ दिएको छ ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७