संसदमा एमाले अवरोधैबीच महालेखा परीक्षकको प्रतिवेदन पेस, १९ असोजसम्म वैठक स्थगित


१४ आश्विन २०७८, बिहीबार
35 Shares
uml mp protest in house of representative WYeDKP8bNQ

काठमाडौं, १४ असोज । प्रमुख प्रतिपक्ष दल नेकपा एमालेले प्रतिनिधिसभा बैठकमा अवरोध कायम राखेको छ । प्रतिनिधिसभाको आज (बिहीबार) बसेको बैठकमा सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले बैठक शुरु गर्नासाथ प्रमुख प्रतिपक्षी दल एमालेले नारावाजी गर्दै बेल घेराउ गरी अवरोध गरेको हो ।

एमालेले पार्टीले १४ सांसदलाई गरेको कारबाहीको सूचना संसदमा टाँस नगरेको भन्दै सभामुखसँग आक्रोशित हुँदै आइरहेको छ । सभामुख सापकोटाले भने एमालेको अवरोधकैबीचमा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश सरकारले खारेज गरेको तथा आर्थिक विधेयक र राष्ट्र ऋण उठाउने विधेयक प्रमाणित गरेको सूचना पढेर सुनाएका थिए ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

यस्तै, प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाका तर्फबाट कानुन, न्याय तथा संसदीय मामिलामन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीले महालेखापरीक्षकको प्रतिवेदन संसदमा पेस गरेका थिए । एमाले सांसदको नाराबाजी जारी रहेपछि यही असोज १९ गते दिउँसो १ बजेसम्मका लागि सभामुख सापकोटाले बैठक स्थगित गरेका छन् । त्यसपछि सभामुख सापकोटाले १९ असोज दिउँसो १ बजेसम्मका लागि बैठक स्थगित गरेका छन् ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७