जनताको सेवामा खट्न मेयर साहको कर्मचारीहरुलाई निर्देशन


प्रकाशित मिति : October 13, 2017

रौतहट: प्रदेश नम्बर २ की पहिलो महिला मेयर रिना कुमारी साहले ढिलासुस्ती नगरी जनताको काम गर्न मातहतका कर्मचारीहरुलाई निर्देशन दिएको छ । रौतहटको मौलापुर नगरपालिकाको मेयर पदमा निर्वाचित साहले आफू पनि जनताको पिरमार्का बुझेर सेवामा खट्ने बताउनुहुँदै कर्मचारीलाई पनि जनताको पीडा बुझेर सेवामा खट्न निर्देशन दिए ।

रौतहटस्थित मौलापुर नगरपालिकाबाट निर्वाचित मेयर, उप-मेयर लागयत ९ वटै वार्डबाट विजयी अध्यक्ष्य तथा सदस्यहरुको स्वागत तथा अभिनन्दन कार्यक्रममा बोल्नुहुँदै साहले यस्तो निर्देशन दिए । उनले चुनावका कारण रोकीएको वृद्धभत्ता वितरणको कार्यलाई सुचारु गरिने बताए ।

विकसित र समृद्ध समाज निर्माणको लागि महिलाको जागरण आवश्यक रहेको उल्लेख गदै मेयर साहले त्यसका लागि घर–घरबाट पहल चाल्न आवश्यक रहेको बताए । महिलाको जागरणका लागि आफू पनि लाग्ने बताउनुहुँदै उहाँले समृद्ध समाज निर्माणका लागि जागरुक महिला आवश्यक रहेकाले सम्पूर्ण पक्षले त्यसको पहल गर्नु आवश्यक रहेको बताए। उनले केही समय पहिला बाढी र डुबानबाट पीडित भएकाहरुसम्म पुग्ने गरी राहत वितरणको कार्यलाई तिब्रता दिनुपर्ने बताए ।

त्यसैगरी मौलापुर नगरपालिकाका उप–मेयर गौरीशंकर जयसवालले मौलापुरलाई नमुना नगरपालिकाको रुपमा विकास गर्न आफूहरु प्रतिबद्ध रहेको बताए । उनले मौलापुरलाई नमुनाको रुपमा विकास गर्न निर्वाचित सबै टिमले एकसाथ मिलेर अगाडि बढ्ने बताए । कार्यक्रममा मौलापुर स्थित विभिन्न सरकारी कार्यालयका कर्मचारीहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्