खोप र माक्स अस्वीकार गर्ने ब्राजिलका राष्ट्रपति फुटबल ‘म्याच’ हेर्न बञ्चित


२६ आश्विन २०७८, मंगलवार

काठमाडौं, २६ असोज । ब्राजिलका राष्ट्रपति जैर बोल्सोनारोले कोभिडविरुद्धको खोप नलगाएकाले आफूलाई सान्तोस बनाम ग्रेमियो फुटबल म्याच हेर्नबाट निषेध गरिएको बताएका छन् ।

आइतबार सार्वजनिक भिडिओमा राष्ट्रपतिले आफूलाई म्याचस्थलमा प्रवेश गर्नबाट बञ्चित गरिएको बताएका हुन् । उनले आफूमा खोप लगाएकामा भन्दा बढी इन्टिबडी भएको दाबी समेत गरेका छन् । ‘किन खोप कार्ड चाहियो ! किन पासपोर्ट चाहियो ! म केवल खेल हेर्न चाहन्छु,’ उनले भने ।

स्थानीय सञ्चारमाध्यमले जनाएअनुसार राष्ट्रपति बोल्सोनारो हाल साओ पाउलोमा बिदा मनाइरहेका छन् । ब्राजिलका नेताले कोरोना भाइरसविरुद्धको खोपप्रति शङ्का व्यक्त गर्ने गरेका छन् र त्यहाँ उल्लेख्य मात्रामा खोप लगाइएको पनि छैन ।

राष्ट्रपति बोल्सोनारो जुलाई २०२० मा कोरोना भाइरसबाट संक्रमित भएका थिए । संक्रमित भएपछि केही हप्ता क्वारेन्टिनमा बसेर उनी नियमित काममा फर्किएका थिए । राष्ट्रपति बोल्सोनारो लकडाउनको एक कट्टरविरोधी पनि हुन् । उनी माक्स पनि लगाउँदैनन् । एजेन्सी

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु सिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७