जितु नेपाल नयाँ ‘कमेडी शो ल्याउने तयारीमा


४ पुष २०७८, आईतवार
245 Shares
jitu nepal

काठमाडौं । हाँस्य कलाकार जितु नेपालले केहि समय अघि आफ्नो लोकप्रिय ‘कमेडी शो’ बन्द गरे । पत्रकार सम्मेलन नै गरेर ‘मुन्द्रेको कमेडी क्लब’ बन्द गरेका नेपालले नयाँ ‘शो’ ल्याउने तयारी गरेका छन् । ‘शो’ को तयारी अन्तिम चणमा पुगेको नेपालले जानकारी दिएका छन् ।

नयाँ ‘शो’ को तयारीमा लागेका जितु प्रचारका लागि विभिन्न टेलिभिजनसँग कुराकानी गरिरहेका छन् । दीपाश्री निरौंला र करिष्मा मानन्धरसँग ‘मुन्द्रको कमेडी क्लब’ मा सहकार्य गरेका जितुले यसपटक भने दिनेश डिसीसँग सहकार्य गर्ने जनाइएको छ । डिसीसँग सहकार्यका लागि छलफल भइरहेको जितुले जानकारी दिए । उनले भने, ‘अब छिट्टै नयाँ कमेडी रियालिटी शो आउँदै छ ।’

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

प्रसारण गर्ने टेलिभिजन फाइनल भएपछि जितुले औपचारिक रुपमा नयाँ ‘शो’ का बारेमा जानकारी दिने बताएका छन् । ‘मुन्द्रेको कमेडी क्लब’ मा जितुसँग सहकार्य गरेका कलाकार उमेश राईले सोही प्रकारको अर्को कार्यक्रम चलाउने भएपछि जितुले उक्त ‘शो’ बन्द गरेका थिए ।

ncll 2
jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७