एमाले चुनावतिर, एस पार्टी संगठन विस्तारमा


२६ माघ २०७८, बुधबार
168 Shares
kp oli madhav nepal
फाइल फोटो

काठमाडौं । सरकारले स्थानीय तहको निर्वाचन घोषणा गरेसँगै प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमाले स्थानीय तह निर्वाचनको तयारीमा जुटेको छ ।

एमालेले चुनाव केन्द्रित रहेर सात वटै प्रदेशमा प्रशिक्षण तथा अभिमुखीकरण कार्यक्रम तय गरेको छ । महासचिव शंकर पोखरेलले मंगलबार प्रदेश कमिटीहरूलाई कार्यक्रम तालिकासहित आवश्यक तयारीमा लाग्न निर्देशन दिएका छन् । पोखरेलले जारी गरेको निर्देशनअनुसार कार्यक्रमको उद्घाटन अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माघ २८ गते भर्चुअल माध्यमबाट गर्नेछन् । उद्घाटन सत्रमा पार्टी केन्द्रीय कमिटीका पदाधिकारी र सदस्यहरू, प्रदेश कमिटीका पदाधिकारी तथा जिल्ला कमिटीका पदाधिकारी एवं प्रशिक्षणमा सहभागी प्रशिक्षार्थी सहभागी रहने छन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

प्रशिक्षण कार्यक्रममा प्रदेश कमिटीका इन्चार्ज तथा सहइञ्चार्ज, प्रदेश कमिटी पदाधिकारी, प्रदेश कमिटीका स्कुल तथा स्थानीय तह विभाग प्रमुखहरू, प्रदेशअन्तर्गतका सबै जिल्ला कमिटी इन्चार्ज, सहइन्चार्ज, पदाधिकारीलगायत सहभागी हुने एमालेले जनाएको छ ।

एमालेले तय गरेअनुसार फागुन १-२ मा प्रदेश नं। १ को विराटनगरमा, फागुन ३-४ गते मधेस प्रदेशको जनकपुरमा, ६-७ गते वाग्मतीको काठमाडौंमा, फागुन ८-९ मा गण्डकीको पोखरामा प्रशिक्षण हुनेछ । त्यस्तै लुम्बिनी प्रदेशका बुटवल र दाङमा फागुन ११-१२, कर्णाली प्रदेशको सुर्खेतमा फागुन १४-१५ तथा सुदूरपश्चिम प्रदेशको धनगढीमा फागुन १६-१७ गते प्रशिक्षण कार्यक्रम हुने एमालेले जनाएको छ ।

jagdamba.cement

सातवटै प्रदेशमा कार्यक्रम सकेपछि जिल्ला र महानगर तथा सबै स्थानीय तहमा कार्यक्रम गर्ने योजना एमालेले बनाएको छ । सरकारले स्थानीय तहको निर्वाचनको मिति तय गरेपछि पार्टीले आन्तरिक तयारी र संगठन बलियो बनाउन भेला र प्रशिक्षणको कार्यक्रम आयोजना गरेको प्रचार विभाग उपप्रमुख विष्णु रिजालले जानकारी दिए । ‘समयमा निर्वाचन होस् भन्ने एमालेको माग थियो । नागरिक दैनिकबाट

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७