२५ लाख दिन्छु भन्दै होटलमा बोलाएर एमाले सांसदले जबरजस्ती करणी गरेको भन्दै प्रहरीमा उजुरी


२७ माघ २०७८, बिहीबार
175 Shares
mohan baniya 1 PJDmbTVN7f

मुगु । पूर्वमन्त्री तथा नेकपा एमालेका संघीय सांसद मोहन बानियाँविरुद्ध प्रहरीमा जबरजस्ती करणीको उजुरी परेको हो । मुगुका समानुपातिक सांसद बानियाँविरुद्ध जुम्लाकी ४० वर्षीया महिलाले जबरजस्ती करणी गरेको भन्दै जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाँकेमा जाहेरी दिएकी हुन् । यही माघ १७ गते सोमबार आफूलाई बाँकेको होटल अप्सरामा बोलाएर सांसद बानियाँले जबरजस्ती करणी गरेको भन्दै ती महिलाले उजुरी दिएकी हुन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाँकेका प्रवक्ता डिएसपी मधुसुधन न्यौपानेका अनुसार पीडित भनिएकी महिला र पूर्वमन्त्री समेत रहेका बानियाँबीच लेनदेनको विवाद देखिन्छ । ‘२५ लाख रुपैयाँ दिन्छु भनेर १७ गते होटेलमा बोलाएको र त्यहीं बास बस्न लगाएर आफूलाई सांसद बानियाँले मंगलबार (माघ १८ गते) बिहानी पख जबरजस्ती करणी गरेको जाहेरीमा उल्लेख गरिएको छ,’ प्रवक्ता न्यौपानेले भने ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

बाँनियाँले भने ती महिलाले आफ्नो बद्नाम गर्ने उद्देश्यले यस्तो आरोप लगाएका बताएका छन् । प्रहरीले घटना अनुसन्धानको अनुसन्धान सुरु गरिएको जनाएको छ । पीडित भनिएकी महिलाले चार दिनअघि नै जाहेरी दिए पनि प्रहरीले मुद्दा दर्ता गरेको छैन । आरोपी बानियाँ केपी ओली दोश्रो पटक प्रधानमन्त्री हुँदा मन्त्री समेत बनेका थिए ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७