सात थान भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुमा तीन जना पक्राउ


१ फाल्गुन २०७८, आईतवार
21 Shares
pakrau 20220213104433

कपिलवस्तु । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तुले सात थान भरुवा बन्दुकसहित तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ । बाणगंगा-२ स्थित मनकामना सामुदायिक वनबाट दुई थान भरुवा बन्दुकसहित दुई जना र वाणगंगा- ९ चौवास्थित एक घरबाट पाँच थान भरुवा बन्दुकसहित एक जनालाई नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी दानबहादुर कार्कीले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार मनकामना सामुदायिक वनभित्र केही ब्यक्ति भरुवा बन्दुकसहित हिंडिरहेको गोप्य सूचनाको आधारमा शनिबार राति प्रहरी निरीक्षक दिनेश गुरुङको कमाण्डमा प्रहरी टोली खटिएको थियो । टोलीले अर्घाखाची शितगंगा-१४ का ५० वर्षीय विरबहादुर सोमै मगर र २८ वर्षीय खिमबहादुर मगरलाई दुई थान एकनाले भरुवा बन्दुक (लोड गरिएको अवस्थामा) सहित नियन्त्रणमा लिएको हो ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

त्यसैगरी चौवा निवासी ६० वर्षीय रामसमुज थारुको घरमा खानतलासी गर्ने क्रममा गोठको छानो मुनि प्लास्टिकले छोपेको राखेको अवस्थामा लोड गरी राखिरहेको पाँच थान भरुवा बन्दुक बरामद गरेर थारुमाथि अनुसन्धान थालेको छ । तीनै जनामाथि हातहतियार मुद्दामा म्याद थप भई थप अनुसन्धान भइरहेको कपिलवस्तु प्रहरीले जनाएको छ ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७