निर्वाचनको आन्तरिक मार्गचित्र तयार


२ फाल्गुन २०७८, सोमबार
28 Shares
Nirwachab aayog election commision Nirbachan

काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले स्थानीय तह निर्वाचनलाई सुव्यवस्थित ढङ्गले सञ्चालन गर्न आन्तरिक मार्गचित्र तयार पारेको छ ।
यही मार्गचित्रका आधारमा आयोगले मतदाताको अन्तिम नामावली तयारी गर्नेदेखि मतगणनासम्मको फरक-फरक कार्यतालिका तयार गरेर निर्वाचन समग्र प्रक्रियालाई अगाडि बढाउने भएको छ । आयोगले सम्भवतः सोमबार नै राजनीतिक दल दर्ताका लागि आह्वान गर्न सक्ने सम्भावना छ ।

‘स्थानीय तह निर्वाचन-२०७९’ लाई व्यवस्थित गर्ने क्रममा आयोगले आइतबारबाट नियमित पत्रकार सम्मेलन पनि सुरु गरेको छ । हालका लागि सोमबार र बिहीबार नियमित र आवश्यकता अन्य दिन पनि पत्रकार सम्मेलनमार्फत सूचना प्रवाह गर्ने आयोगले जनाएको छ । सो पत्रकार सम्मेलनमा आयोगले निर्वाचनको कार्यतालिका स्वीकृत गरेको जानकारी दिएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

आयोगले संविधान तथा कानुनमा भएको व्यवस्थाबमोजिम कार्यतालिका स्वीकृत गरिसकेपछि निर्वाचन कार्यक्रम घोषणा हुनेछ । भेटघाटमा सचिव गोकणर्मणि दुवाडीले आयोगको तयारीबारे सङ्क्षिप्त जानकारी गराएपछि प्रवक्ता शालिग्राम शर्मा पौडेलले हालसम्मको प्रगतिबारे जानकारी गराए । गोरखापत्र दैनिकबाट

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७