खातामा रकम नभएको चेक दिएर लाखौं ठगी गर्ने दुई जना पक्राउ


२ फाल्गुन २०७८, सोमबार
42 Shares
bhandari gurung zFkmNZg58i

काठमाडौं । खातामा पर्याप्त रकम नभएको चेक दिएर लाखौं रुपैयाँ ठगी गरेको आरोपमा दुई जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा तनहुँको ब्यास नगरपालिका-९ घर भइ हाल काठमाडौंको सोह्रखुट्टे बस्ने एमएम कन्स्ट्रक्सन प्रालिका सञ्चालक ३२ वर्षीय सुरज गुरुङ र सिन्धुपाल्चोक साविक बाह्रबिसे गाविस- ४ घर भई हाल तीनकुने बस्ने ३६ वर्षीय सुमित भण्डारी छन् ।

उनीहरुले आफ्नो नामको बैंक खाताबाट रकम भुक्तान हुने भनी खातामा पर्याप्त मौज्दात रकम नभएको भन्ने जानी-जानी जाहेरवालाहरुलाई झुक्यानमा पारी दिएको चेकको रकम भुक्तान हुन नसकेको प्रहरीले जनाएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

सो मुद्दामा उच्च अदालत पाटनबाट सुरज गुरुङलाई २४ दिन कैद र ७२ लाख जरिवाना ठहर भएको थियो भने सुमित भण्डारीलाई ५ दिन कैद र ९ लाख ७३ हजार जरिवाना हुने फैसला भएको थियो । प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरोले पक्राउ परेका दुवै जनालाई फैसला कार्यान्वयनका लागि अदालतमा पेश गरेको छ ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७