देउवा, प्रचण्ड र माधव नेपालबीच विहानै भेटवार्ता


३ फाल्गुन २०७८, मंगलवार
154 Shares
deuba prachanda madhav

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालबीच भेटवार्ता भएको छ ।

प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा केहिबेर अघि भएको भेटवार्तामा अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसी र प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरामाथि लगाइएको महाभियोग, स्थानीय निर्वाचनलगायतका विषयमा छलफल भएको जनाइएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

अमेरिकाले दवाव बढाइरहेका बेला प्रधानमन्त्री देउवा एमसीसी संसदमा टेवुल गराउने वातावरण निर्माणमा जुटेका छन् । जसमा सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटा समेत पछिल्लो समय सकारात्मक देखिएका छन् । हिजोको सर्वदलीय वैठकमा सभामुखले एमसीसी अघि बढाउन आफू सकारात्मक रहेको जनाउ दिइसकेका छन् ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७