बलभद्र राईको टोलीलाई सूर्य नेपाल वेस्टर्न ओपन प्रो-एमको उपाधि


१९ चैत्र २०७८, शनिबार

काठमाडौं,१९ चैत । पोखराको पार–६८ हिमालयन गल्फ कोर्समा शुक्रबार भएको सूर्य नेपाल वेस्टर्न ओपन प्रो–एमको उपाधि प्रो बलभद्र राईको टोलीले जितेको छ ।

प्रो भाल भद्रले एमेच्योर फुरसाङ लामा, राजु थकाली र कवि थापासँग मिलेर १४८ अङ्क जोडेर उपाधि जितेका थिए । प्रो बल बहादुरले ३६, राजु र कविले ३७ अङ्क जोडे ।

प्रो भुवन नगरकोटी (३५), एमेच्योर बद्री राई (३६), किशोर बस्नेत (३४) र कर्नल झलेन्द्र भट्टराई (३४) १३९ अङ्कका साथ दोस्रो स्थानमा रहे । जबकि समर्थक सञ्जय लामा (३३), एमेच्योर सुष्मा सिग्देल (३३), अर्सिया बानु (३३) र ब्रिगेडियर सुरेश बानियाँले १३१ अङ्क जोडेर तेस्रो भए ।

मेजर डम्बर घलेले पिनको नजिक र रुपेन्द्र गुरुङले सबैभन्दा लामो ड्राइभ प्राप्त गरे। र दुर्गाकुमारी शाहले होल इन वान अन होल १३ का लागि विशेष पुरस्कार प्राप्त गरिन् ।​ स्टेबलफोर्ड फुल ह्यान्डिक्याप ढाँचामा खेलिएको प्रो(एम इभेन्टमा १० पेशेवर सहित ८० खेलाडीले भाग लिएका थिए। शीर्ष प्रो स्कोरर विजेता टोलीका लागि शीर्ष तीन एमेच्योरहरूसँग स्वचालित रूपमा टोली बनाइयो। त्यसैगरी चौथो, पाँचौं र छैटौं एमेच्योर स्कोररलाई उपविजेता टोलीका लागि दोस्रो उत्कृष्ट व्यावसायिक स्कोरर र सातौं, आठौं र नवौं हुने एमेच्योरलाई सेकेण्ड रनरअप टोलीलाई तेस्रो उत्कृष्ट व्यावसायिक स्कोरर प्रदान गरियो।

सो अवसरमा नेपाल गल्फ संघका अध्यक्ष टासी घलेले कास्की जिल्लाको युवा विकास समितिलाई १ लाख रुपैयाँ (नगद) र १ हजार गल्फ बल हस्तान्तरण गरे ।गल्फको विकासका लागि युवा तथा बालिका विकास कार्यक्रम सुरु गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे ।

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७