छाङ्गरुमा सात महिनादेखि बिग्रिएको फोन चुनावको मुखमा पुनः सञ्चालन


२४ बैशाख २०७९, शनिबार
14 Shares

दार्चुला । सात महिनापछि व्यास गाउँपालिका-१ छाङ्गरुमा रहेको नेपाल टेलिकमको स्काई फोन सेवा पुनः सञ्चालन भएको छ । नेपाल टेलिकमका प्रमुख कृष्णबहादुर गुरुङ आफैं छाङ्गरु पुगेर टेलिफोन सेवा पुनः सञ्चालनमा आएको हो ।

मङ्गलबार कार्यालय प्रमुख गुरुङसहितको टोली भारतको बाटो भएर छाङगरु गएको थियो । व्यासमा स्काई टेलिफोन टावर सञ्चालन भएको सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर ५० गुल्मका गुल्मपति धीरेन्द्र शाहले जानकारी दिए । ‘स्काई फोन सञ्चालन गरिएको छ, अझै पूर्ण रुपमा सुचारु गर्ने प्रयास भइरहेको छ, स्थानीय तह निर्वाचनका लागि भए पनि प्रभावकारी टावर सञ्चालनमा ल्याउनुपर्ने बाध्यता छ, यसअघि सशस्त्र प्रहरीको भिस्याटमार्फत दुई वटा ल्याण्डलाइन प्रयोगमा आएका थिए’, उनले भने सो स्थामा टावर सञ्चालनमा ल्याउनका लागि व्यास-४ कैचुलामा रहेको टावरलाई ब्रह्मलेकमा सारिएको थियो ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

ब्रह्मलेकबाट छाङरु देखिने भएकाले डिभाइस जडानका लागि ब्रह्मलेकमा रिपिटर स्टेसन राखिएको गुरुङले बताए । छाङरुको ज्याक्ति डाँडामा टेलिकमको नयाँ रिपिटर स्टेशन राखेर सेवा सञ्चालन गरिएको छ । छाङ्गरुमा रहेको नमस्ते टावर अझै सञ्चालनमा आउन समय लाग्नेछ । उपकरण नपुगेको कारण फोरजी सेवासहितको नमस्ते टावर सञ्चालनमा आउन नसकेको गुरुङले बताए ।

ncll 2

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७