निमावि शिक्षकको नतिजा सार्वजनिक, २१ हजार उत्तीर्ण


२५ बैशाख २०७९, आईतवार
teacher

काठमाडौं । शिक्षक सेवा आयोगले निम्न माध्यमिक तह तृतीय श्रेणी शिक्षक पदको खुला प्रतियोगिता अन्तर्गत लिखित परीक्षाको नतिजा प्रकाशित गरेको छ ।

परीक्षामा २० हजार ९८२ जना उत्तीर्ण भएको आयोगले जनाएको छ । प्रदेश-१ बाट १९ हजार २० परीक्षामा सहभागी भएकामा ५,१८२ जना उउत्तीर्ण भएका छन् । त्यसैगरी मधेस प्रदेशबाट सहभागी पाँच हजार ८ सय ५३ जनामध्येबाट १ हजार ११ जना उत्तीर्ण आयोगले जनाएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

त्यस्तै गण्डकी प्रदेशबाट १४ हजार दुई सय ६ सहभागीमध्ये ४ हजार ३ सय ४१ जना उत्तीणर् भएका छन् भने कर्णालीमा ४ हजार ७ सय ८८ ले परीक्षा दिएकोमा १ हजार ६९ जना उत्तीर्ण भएका छन् । लुम्बिनी प्रदेशबाट परीक्षामा सहभागी ११ हजार ८ सय ४४ मध्येबाट ३ हजार ३ सय ६१ जना उत्तीर्ण भएका छन् भने सुदूरपश्चिम प्रदेशबाट परीक्षामा सहभागी ६ हजार ६ सय ६९ मध्येबाट दुई हजार ४ सय ४१ जना उत्तीर्ण भएका आयोगले जनाएको छ ।

city

लिखितमा उत्तीणर् भएकाहरूको विषयगत परीक्षा असार ११ गते हुने आयोगले जनाएको छ । आयोगले २०७८ चैत १७ गते परीक्षा लिएका थियो । परीक्षाको नतिजामा चित्त नबुझेमा पुनर्योगको लागि आगामी जेठ २ गतेभित्र शिक्षक सेवा आयोग सानोठिमी वा परीक्षा दिएकै प्रदेश राजधानी रहेको शिक्षा विकास तथा समन्वय इकाइमा निवेदन दिन सकिने आयोगले जनाएको छ ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७