भरतपुरमा कांग्रेस कार्यकर्ताको हत्या : विरोध प्रदर्शनको तयारी


२६ बैशाख २०७९, सोमबार
98 Shares
280286316 735967121095845 4474156671885690081 n jGkUuoTOJM

भरतपुर । चितवनमा छुरा प्रहार गरी एक युवकको हत्या गरिएको छ । भरतपुर महानगरपालिका-१२ का करिब २८ वर्षीय कान भनिने अनिल परियारलाई छुरा हानी विभत्स हत्या गरिएको हो । भरतपुर-७ कृष्णपुर खेल मैदान नजिक आइतबार साँझ करिब साढे ७ बजेतिर परियारलाई अज्ञात समूहले छुरा हानेको हो ।

छुरा लागेपछि घाइते परियारलाई उपचारका लागि चितवन मेडिकल कलेज लैजाँदै गर्दा बाटोमा नै मृत्यु भएको चितवन प्रहरीका प्रवक्ता नरहरि अधिकारीले जानकारी दिए । प्रहरी स्रोतका अनुसार परियारका १० भन्दा बढी ठाउँमा छुरा हानिएको छ । ‘घुँडाबाट माथि जताततै छुरा हानिएको छ । १० भन्दा बढी ठाउँमा छुरा हानिएको देखिन्छ’, स्रोतले भन्यो । घटनाको अनुसन्धानका लागि अधिकारीसहितको प्रहरी टोली चितवन मेडिकल कलेजमा पुगेको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

छुरा प्रहार गर्ने समूहको खोजी भइरहेको अधिकारीले जानकारी दिए । परियार गत वर्ष मात्रै चितवन कारागारमा एक वर्ष कैद सजाय भोगेर रिहा भएका थिए । निर्वाचन नजिकिँदै जाँदा चितवनमा अपराधिक क्रियाकलाप बढ्दै गएका छन् । कांग्रेसका स्थानीय नेताका अनुसार परियार कांग्रेसको भ्रातृ संगठनको बागमती प्रदेश सदस्य थिए ।

निर्वाचनका बेला भएको उनको हत्या सुनियोजित रहेको भन्दै चितवनका कांग्रेस नेता-कार्यकर्ता बिहानैबाट विरोधमा उत्रिन लागेका हुन् । परियारको शव राखिएको भरतपुर अस्पतालमा कांग्रेस-नेता कार्यकर्ता भेला हुन शुरु भएको छ ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७