धुलिखेलमा एमालेका अशोक व्याञ्जु दोस्रो पटक निर्वाचित, उपमेयरमा कांग्रेस


६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

धुलिखेल । काभ्रेपलाञ्चोकको धुलिखेल नगरपालिकामा नेकपा (एमाले) निर्वाचित भएको छ । मेयरमा एमालेका अशोककुमार व्याञ्जु (श्रेष्ठ) ८,३५१ मतसहित निर्वाचित भएका छन् ।

उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका बागी स्वतन्त्र उम्मेदवार बिदुरबहादुर बस्नेतले ७,४११ मत पाएका छन् । उनीहरूबीच मतान्तर ९४० रह्यो । उपमेयर भने कांग्रेसका निराजमान जंग ७,९३८ मतसहित निर्वाचित भएका छन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका लालतार अधिकारीले ७,७९१ मत ल्याएका छन् ।

उपमेयर बनेका जंगम चुनाव अघि एमालेबाट कांग्रेस प्रवेश गरेका हुन् । अघिल्लो निर्वाचन एमालेबाट वडा नम्बर ८ का अध्यक्षमा निर्वाचित भएका थिए । यो नगरमा १२ मध्ये ६ वटा वडा कांग्रेस निर्वाचित भएको छ । व्याञ्जु २०७४ सालमा पनि मेयरमा निर्वाचित भएका थिए ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७