अमेरिकी सहायक विदेशमन्त्री लु र परराष्ट्रमन्त्री खड्काबीच भेटवार्ता

लुले आजै आजै प्रधानमन्त्री देउवालाई पनि भेट्दै


१३ श्रावण २०७९, शुक्रबार
lu

काठमाडौँ । अमेरिकी सहायक विदेशमन्त्री डोनाल्ड लु र नेपालका परराष्ट्र मन्त्री डा. नारायण खड्काबीच सिंहदरबारमा भेटवार्ता भएको छ । शुक्रबार दिउँसो सिंहदरबारस्थित परराष्ट्र मन्त्रालयमा पुगेर लुले खड्कासँग संवाद गरेका हुन् ।

बिहीबार दुई दिने नेपाल भ्रमणका लागि लुले शुक्रबारै प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवालाई पनि भेट्ने कार्यतालिका रहेको छ । सैन्य कार्यक्रम एसपीपी अघि नबढाउने नेपालको निणर्यपछि अमेरिकाका दक्षिण तथा मध्य एसियाली मामिलासम्बन्धी अमेरिकी सहायक विदेशमन्त्री लु बिहीबार अपरान्ह काठमाडौं आइपुगेका हुन् ।

दुई जनाबीचको भेटका क्रममा नेपाल र अमेरिकाबीचको सम्बन्धनका अनेक आयामबारे कुरा भएको परराष्ट्र मन्त्रालयले जनाएको छ । ‘दुई पक्षबीच हाम्रो सम्बन्धनका अनेक पक्षमा कुरा भएको छ । भेटमा विकास साझेदारी, आर्थिक सहयोग, खाद्य सुरक्षा र कोभिड-१९ को खोपबारे पनि चर्चा भयो’, मन्त्रालयले भनेको छ ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७