राजापाक्षलाई थाइल्याण्डमा बस्न अस्थायी अनुमति


२६ श्रावण २०७९, बिहीबार
Gotabaya Rajapaksa

काठमाडौं । श्रीलंकाका पूर्व राष्ट्रपति गोटाबाय राजापाक्षलाई थाइल्याण्डले कुनै समस्या नपुर्‍याउने शर्तमा अर्को देशमा स्थायी शरण खोज्न अस्थायी रूपमा थाइल्याण्डमा बस्न अनुमति दिएको छ । ‘श्रीलंकाका पूर्व राष्ट्रपति गोटाबाया राजापाक्षे थाइल्याण्डमा स्थायी शरण खोज्न अस्थायी रूपमा बस्नेछन्,’ थाइल्याण्डका प्रधानमन्त्री प्रयुत चान-ओ-चाले भने ।

कोलम्बो गजेट र थाइल्याण्ड सञ्चारमाध्यमले चान-ओ-चालाई उद्धृत गरी लेखेको छ, ‘यो मानवीय मुद्दा हो । हामीले यो अस्थायी बसाइ हो भनेर प्रतिज्ञा गरेका छौँ । कुनै पनि राजनीतिक गतिविधिलाई अनुमति दिइएको छैन र यसले उनलाई शरण लिनको लागि एक देश खोज्न मद्दत गर्दछ ।’

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

थाइल्याण्डका विदेशमन्त्री डन प्रमुदविनाईले अपदस्थ राष्ट्रपति अझै पनि कूटनीतिक राहदानीधारी भएकाले ९० दिन थाइल्याण्डमा बस्न सक्ने बताएका छन् ।

city
jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७