यस्तो छ आज फलफूल र तरकारीकाे मूल्य


१२ भाद्र २०७९, आईतवार
tarkari scaled

काठमाडौं । कालीमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार विकास समितिले आइतबार अदुवा र अम्बाको औसत मूल्य प्रतिकेजी ८५ रुपैयाँ रहेको जनाएको छ ।

अनार २७५ रुपैयाँ, अमला ७५ रुपैयाँ, आभोकाडो २२५ रुपैयाँ, रातो आलु ६१ रुपैयाँ, मुडेको आलु ५५ रुपैयाँ, सेतो आलु ५१ रुपैयाँ, इमली १४५ रुपैयाँ, लोकल काँक्रो १३५ रुपैयाँ, हाइब्रिड काँक्रो ७५ रुपैयाँ, कागती २१६ रुपैयाँ ६७ पैसा, डल्ले च्याउ, कुरिलो र किवि ५७५ रुपैयाँ, र स्थानीय काउली र अकबरे खुर्सानीको मूल्य ११० रुपैयाँ रहेको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

त्यस्तै, तराई गाजरको औसत मूल्य प्रतिकेजी ९५ रुपैयाँ, लोकल गाजर १२५ रुपैयाँ, गुन्दुक २७५ रुपैयाँ, ठूलो नेपाली गोलभेडा ६५ रुपैयाँ, टनेल गोलभेडा ५१ रुपैयाँ, राजमा घिउ सिमी १२५ रुपैयाँ, घिरौला २५ रुपैयाँ, चिचिण्डो २२ रुपैयाँ ३३ पैसा, चुकुन्दर ७५ रुपैयाँ, कन्य च्याउ २६५ रुपैयाँ, जिरीको साग १६५ रुपैयाँ, टाटे सिमी ११० रुपैयाँ, झिगुनी ३७ रुपैयाँ ६७ पैसा रहेको छ भने माछाको मूल्य प्रतिकेजी २४० रुपैयाँदेखि ३२० रुपैयाँसम्म रहेको छ ।

city
ncll 2

यसैगरी तामाको औसत मूल्य प्रतिकेजी १२५ रुपैयाँ, तितो करेला २५ रुपैयाँ, तोफु ११५ रुपैयाँ, तोरीको साग ४५ रुपैयाँ, लोकल नासपाती ८५ रुपैयाँ, निबुवा ५५ रुपैयाँ, निउरो ९५ रुपैयाँ, परवल ३७ रुपैयाँ ६७ पैसा, सुकेको प्याज ३९ रुपैयाँ, हरियो प्याज १७५ रुपैयाँ, तने बोडी ७५ रुपैयाँ, ब्रोकाउली २७५ रुपैयाँ, भटमासकोशा ७५ रुपैयाँ, डल्लो भन्टा ३२ रुपैयाँ ६७ पैसा, भिण्डी ४२ रुपैयाँ ३३ पैसा, भेडे खुर्सानी र मकै बोडी ६५ रुपैयाँ, रातो बन्दा १२५ रुपैयाँ, रायोको साग ७५ रुपैयाँ, लप्सी ५५ रुपैयाँ, चाइनिज लसुन २१० रुपैयाँ, सुकेको नेपाली लसुन १४५ रुपैयाँ, हरियो लसुन १२५ रुपैयाँ, लौका ४५ रुपैयाँ, शरीफा १२५ रुपैयाँ, सजिवन १३५ रुपैयाँ, सेलरी २७५ रुपैयाँ, स्कूस २७ रुपैयाँ ६७ पैसा, फूजी स्याउ २७५ , हरियो निया ५४३ रुपैयाँ ३३ पैसा र डल्लो हरियो फर्सी ४५ रुपैयाँ पर्नेछ ।

jagdamba.cement
nepal liquors

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७