सबै सुदखोरविरुद्ध एकमुष्ट राजनीतिक निर्णय गर्न सरकारलाई बाबुरामको आग्रह


१५ भाद्र २०७९, बुधबार
baburam bhattarai
फाइल फोटो

काठमाडौं । नेपाल समाजवादीका पार्टीका अध्यक्ष एवम् पूर्व प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले चर्को ब्याज असुलेर गरिबको उठिवास लगाउने सबै सुदखोरविरुद्ध एकमुष्ट राजनीतिक निर्णय गर्न सरकारलाई आग्रह गरेका छन् ।

मिटरब्याज तथा ठगीविरुद्ध काठमाडौंमा किसान-मजदुरले आन्दोलन गरिरहेका छन् । उनीहरूले काठमाडौंमा सडक संघर्ष गरेको एक महिना पुग्ने दिन बिहीबार किसान-मजदुर मार्च गर्दै छन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

त्यसमा समर्थन जनाउँदै नेपाल समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष डा. भट्टराईले मिटरब्याजीविरुद्ध एकमुष्ट राजनीतिक निर्णय गरेर सावाँभन्दा बढी ब्याज तिरिसकेका गरिब, किसान, मजदुरलाई ऋणमुक्त गर्न सरकारसँग अनुरोध गरेका हुन् ।

city

‘सरकारले सबैखाले सुदखोरीविरूद्ध एकमुष्ट राजनीतिक निणर्य गरेर सावाँभन्दा बढी ब्याज तिरिसकेका देशभरका गरिब किसान, मजदुर, साना व्यवसायीहरूलाई पूर्णरूपले ऋणमुक्त गरोज्ञस्’, डा. भट्टराई आज (बुधबार) बिहान सामाजिक सञ्जालमार्फत भनेका छन्, ‘खुद्रे/पटके निणर्य र तातो न छारोको ‘छानबिन समिति’ बनाएर अल्झाउने, झारा टार्ने काम नगरोस् ।’

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७