माओवादीसँग हामीले एकीकरणको कुरा गरेकै छैनौं : नेपाल

‘चुनावअघि वाम एकता सम्भव छैन’


१८ भाद्र २०७९, शनिबार
Madhav Nepal

मोरङ । सत्तारुढ नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले चुनाव अघि वाम एकता असम्भव रहेको बताएका छन् । आज (शनिबार) विराटनगर विमानस्थलमा पत्रकारहरूसँग कुरा गर्दै नेपालले चुनाव अधि वाम एकताको सम्भावना नरहेको बताएका हुन् ।

नेपालले तत्कालै एकीकृत माओवादीसँग पनि एकीकरणको कुरा आफूहरूले नगरेको दाबी गरे । ‘चुनाव अघि वाम एकता सम्भव छैन’ उनले भने ‘अहिले नै माओवादीसँग पनि एकीरणको कुरा हामीले गरेका छैनौं ।’

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

नेता नेपालले निर्वाचनमा सिट कसैले लिने दिने भन्ने नहुने भन्दै गठबन्धन गरेर चुनावमा जाने हो भने विनविनको सिद्धान्त अनुसार सिटको बाँडफाँट गर्नुपर्ने बताए । उनले विगतमा जितको आधारलाई हेरेर गठबन्धनका दलबीचमा सिटको बाँडफाँट हुनुपर्ने धारणा राखे। नेता नेपालले नागरिकता विधेयकमा एमालेले अध्यादेशमा जे ल्याएको थियो त्यहि भएकाले राष्ट्रपतिले रोक्नुपर्ने कुनै कारण नरहेको बताए । उनले भने‘एमालेले अध्यादेशमा जे ल्याएको थियो, अहिले पनि त्यहि भएकाले राष्ट्रपतिले अड्को थप्नुपर्ने कुनै कारण छैन ।’

city
ncll 2
jagdamba.cement
nepal liquors

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७