बलात्कार आरोपित लहान नगरपालिकाका उपप्रमुख महतो प्रहरी नियन्त्रणमा


२५ भाद्र २०७९, शनिबार
42 Shares
ram chalitar mahto1662728233

जनकपुरधाम । बलात्कार आरोपमा फरार सिरहाको लहान नगरपालिकाका उपप्रमुख रामचलितर महतो प्रहरी समक्ष हाजिर भएका छन् । शुक्रबार उनी कानुन व्यवसायीमार्फत लहान प्रहरीमा हाजिर भएका हुन् ।

प्रहरीले महतोलाई नियन्त्रणमा लिएको सिरहाका प्रहरी नायव उपरीक्षक सुवास बुढाथोकीले जानकारी दिए । उनका अनुसार उनको स्वास्थ्य परीक्षणका लागि लहानस्थित प्रादेशिक अस्पताल पठाइएको छ । महतोको स्वास्थ्य परीक्षणपछि अनुसन्धान पूरा नभएसम्म थुनामा राखिने डीएसपी बुढाथोकीले बताए ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

गत जेठमा १९ गते जागिरको प्रलोभन देखाई २१ वर्षीय महिलामाथि बलात्कार प्रयास गरेको उनीमाथि आरोप छ । ती महिलाले साउन ४ गते प्रहरीमा जाहेरी दिएकी थिइन् । जाहेरी परेको खबर पाएपछि उपप्रमुख महतो सम्पर्कविहीन भएका थिए । उनी करिब दुई महिनापछि प्रहरीमा हाजिर भएका हुन् ।

ncll 2

गृह मन्त्रालयको राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विभागको सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजनाअन्तर्गत व्यक्तिगत घटना दर्ता शिविर सञ्चालन गर्न अपरेटर पदका लागि कर्मचारी आवश्यकताको विज्ञापन गरिएको थियो ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७