एलिजाबेथ द्वितीयको अन्त्येष्टि सेप्टेम्बर १९ मा गरिने


२६ भाद्र २०७९, आईतवार
21 Shares
Queen Elizabeth II 1

लन्डन । रानी एलिजाबेथ द्वितीयको राजकीय अन्त्येष्टि सोमबार सेप्टेम्बर १९ को सोमबार स्थानीय समयअनुसार ११ बजे हुने भएको छ । बिहीबार ९६ वर्षको उमेरमा निधन भएकी रानीलाई लन्डनको पश्चिममा रहेको विन्डसर क्यासलमा रहेको सेन्ट जर्ज च्यापलमा प्रतिबद्ध सेवाका लागि लगिने बकिङ्घम प्यालेसले पुष्टि गरेको छ ।

रानीको शरीर हाल उत्तरपूर्वी स्कटल्याण्डको बालमोरल क्यासलको बलरूमम रोयल स्ट्यान्डर्ड फर स्कटल्याण्डले ढाकिएको ओक कफिनमा छ, जसमाथि फूल माला र पुष्पगुच्छा अर्पण गरिएको छ । शाही अधिकारीहरूले यसलाई ‘शान्त मर्यादाको दृश्य’ भनेका छन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

रानीको कफिनलाई आइतबार एडिनबर्गको होलीरुडहाउसको दरबारमा सडकबाट १८० माइल (२९० किलोमिटर) यात्रामा लगिनेछ ।

ncll 2
jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७