कामना सेवा बैंकद्वारा बाल दिवसको अवसरमा खाद्य तथा पाठ्य सामाग्री वितरण


३० भाद्र २०७९, बिहीबार
28 Shares
WhatsApp Image 2022 09 13 at 15.28.34

काठमाडौं । कामना सेवा विकास बैंक लि. द्वारा सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत आफ्ना विभिन्न कार्य क्षेत्र वरिपरि रहेका विभिन्न बाल आश्रमरसामुदायिक विद्यालयहरुमा आवश्यक सामाग्रीहरु प्रदान गरी भदौं ३० गते राष्ट्रिय बाल दिवस मनाईएको छ ।

बैंकले प्रदेश १ क्षेत्रबाट, हाम्रो बाल आश्रम दमक, मधेश प्रदेश क्षेत्रबाट अनाथालय सानोघर र सर्लाही चिल्ड्रेन सेन्टर काठमाडौं क्षेत्रबाट श्री नन्दी माध्यमिक विद्यालय, पोखरा क्षेत्रबाट रेन्बो चिल्ड्रेन होम र जलजला बाल आश्रम, बुटवल क्षेत्रबाट मणिग्राम श्री नमुना माध्यमिक विद्यालय, श्री सत्य साई विद्या पिठ, श्री राजेश्वरी आधारभूत विद्यालय, श्री तनहुँ माध्यामिक विद्यालय, शुभान्सी आधारभूत कन्या विद्यालय, श्री प्राथमिक विद्यालय, सुस्ता जनता आधारभूत विद्यालय, श्री बिन्द्याबासिनी मिसुजु आधारभूत विद्यालय र बुटवल माध्यामिक विद्यालय, नारायणघाट क्षेत्रबाट साहारा घर र राइज अप अरफान चिल्ड्रेन होम, पश्चिम क्षेत्रबाट श्री सरस्वती प्राथमिक विद्यालय र केन्द्रीय कार्यालयबाट ब्लाइन्ड चिल्ड्रेन एजुकेसन सेन्टमा आवश्यक खाद्य र पाठ्य सामाग्रीहरु प्रदान गरी राष्ट्रिय बाल दिवस मनाएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

यस प्रकारका सहयोगका साथै कामना सेवा विकास बैंकले सामाजिक उत्तरदायित्वका क्रियाकलापहरुलाई प्राथमिकतामा राखी आगामी दिनहरुमा समेत अझ प्रभावकारी कार्यक्रमहरु गर्दै जाने प्रतिबद्धता जनाएको छ ।

ncll 2
jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७