कति छ आज फलफूल र तरकारीको भाउ ?


५ आश्विन २०७९, बुधबार
7 Shares
tarkari scaled

काठमाडौं । कालीमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार विकास समितिले बुधबार अदुवा, अमला, हरियो तरबुजा र चुकुन्दरको औसत मूल्य प्रतिकेजी ७५ रुपैयाँ, अनार ३२५ रुपैयाँ, अम्बा ९३ रुपैयाँ ३३ पैसा रहेको छ ।

आभोकाडो २२५ रुपैयाँ, रातो आलु ६६ रुपैयाँ, भारतीय रातो आलु ३७ रुपैयाँ, मुडेको रातो आलु ६१ रुपैयाँ, सेतो आलु ५२ रुपैयाँ ५० पैसा, इमली १४६ रुपैयाँ ६७ पैसा, स्थानीय काउली १२५ रुपैयाँ, लोकल काक्रो ६६ रुपैयाँ र कागती २४२ रुपैयाँ ५० पैसा पर्नेछ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

यसैगरी अकबरे खुर्सानीको औसत मूल्य प्रतिकेजी ७८ रुपैयाँ, सुकेको खुर्सानी ४३० रुपैयाँ, लोकल गाजर १२६ रुपैयाँ ६७ पैसा, गान्टे मूला ८६ रुपैयाँ ६७ पैसा, ठूलो नेपाली गोलभेडा ४८ रुपैयाँ ३३ पैसा, भारतीय ठूलो गोलभेडा ६५ रुपैयाँ, टनेल गोलभेडा ३२ रुपैयाँ ५० पैसा, सानो गोलभेडा २७ रुपैयाँ ५० पैसा लोकल सिमी ७६ रुपैयाँ ६७ पैसा, घिरौला ६६ रुपैयाँ ६७ पैसा, कन्य च्याउ १९० रुपैयाँ, डल्ले च्याउ ३७५ रुपैयाँ, जिरीको साग २३५ रुपैयाँ र टाटे सिमी १२५ रुपैयाँ रहेको छ ।

ncll 2

त्यस्तै, तामा र तोफु ११६ रुपैयाँ ६७ पैसा, तितो करेला ६६ रुपैयाँ ६७ पैसा, तोरीको साग ४५ रुपैयाँ, निबुवा ५६ रुपैयाँ ६७ पैसा, निउरो १०५ रुपैयाँ, परवल ५६ रुपैयाँ ६७ पैसा, सुकेको प्याज ३६ रुपैयाँ, पाकेको फर्सी ५५ रुपैयाँ, भटमासकोशा ८५ रुपैयाँ, तने बोडी १०५ रुपैयाँ, ब्रोकाउली २७५ रुपैयाँ, भिण्डी ४६ रुपैयाँ ६७ पैसा रहेको छ ।

jagdamba.cement

यस्तै भेडे खुर्सानी ५६ रुपैयाँ ६७ पैसा रायोको साग ११६ रुपैयाँ ६७ पैसा, लप्सी ५६ रुपैयाँ ६७ पैसा, चाइनिज लसुन १९० रुपैयाँ, सुकेको नेपाली लसुन १४६ रुपैयाँ ६७ पैसा, लौका ४६ रुपैयाँ ६७ पैसा, शरीफा १३५ रुपैयाँ, सेलरी २७५ रुपैयाँ, स्कूस १८ रुपैयाँ ३३ पैसा, फूजी स्याउ १७५ रुपैयाँ र हरियो धनिया १५० रुपैयाँ रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७