राष्ट्रपतिको कदमको समर्थनमा युवा संघको स्वागत र्‍याली {फोटो फिचर}


५ आश्विन २०७९, बुधबार
yowa sangh 12

काठमाडौं । संसदबाट दोस्रो पटक पारित गरी प्रमाणीकरण गर्न राष्ट्रपति समक्ष पठाएको नागरिकता विधेयक फिर्ता गरेकोमा प्रतिपक्ष दल नेकपा एमालेको भातृ संगठन युवा संघ नेपालले काठमाडौंको बानेश्वरमा र्‍याली निकालेको छ । संघले राष्ट्रपतिको कामलाई ऐतिहासिक कदमको संज्ञा दिएको छ ।

युवा संघ नेपालले मुलुक बचाउने काम राष्ट्रपतिबाट भएको भन्दै समर्थनमा र्‍याली निकालेका हुन् । युवा संघले राष्ट्रपतिलाई विवादमा तान्ने काम नगर्न गठबन्धनलाई चेतावनी समेत दिएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

बुधबार काठमाडौंको नयाँ बानेश्वरमा युवा संघले नागरिकता विधेयक राष्ट्रघाती भएकाले राष्ट्रपतिले प्रमाणीकरण नगरेर मुलुकको हितमा काम गरेको भन्दै र्‍याली निकालेका हुन् । काठमाडौंको बबरमहलबाट शुरु भएको र्‍याली बानेश्वर पुगेर कोणसभामा परिणत भएको थियो ।

city
ncll 2

कोणसभामा एमाले नेता महेश बस्नेतले राष्ट्रपतिले अहिले देशको हितमा काम गरे पनि गठबन्धनबाट आक्रमण र अपमान गर्न खोजिएको बताए । उनले राष्ट्रको हितमा काम गर्दा विरोध भए कुनै फरक नपर्ने बताए । त्यस्तै, युवा संघका अध्यक्ष किरण पौडेलले राष्ट्रियताका सवालमा अझै क्रुर, सशक्त भएर अघि बढ्न सुझाव दिए । नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण नगर्ने राष्ट्रपतिको कदमको एमालेले समर्थन गरेको छ ।

jagdamba.cement
nepal liquors
yowa sangh 5
yowa sangh 7
yowa sangh 8
yowa sangh 9
yowa sangh 10
yowa sangh 11
yowa sangh 1
yowa sangh 2
yowa sangh 3
yowa sangh 4
yowa sangh 12 1

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७