नवौं राट्रिय खेलकुद : कुस्मामा आजबाट कराँते शुरु हुँदै


२९ आश्विन २०७९, शनिबार
28 Shares
9 th

पर्वत । नवौं राट्रिय खेलकुद अन्तर्गत आजबाटबाट कराँते विभिन्न १९ वटा ‘इभेन्ट’ शुरु हुँदैछन् । पहिलो ‘इभेन्ट’ का रूपमा पुरुषको एकल काता हुने भएको छ । शनिवार नै महिलाको एकल काता, पुरुषको समूह काता र महिलाको समूह काता हुनेछ । काताको सेमिफाइनल र फाइनल खेल दिउसो दुई बजेपछि राखिएको छ ।

असोज ३० गते बिहान आठ बजेदेखि खेलहरू हुने छन् । जसमा महिला ५५ केजी, पुरुष ७५ के।जी, महिला ६१ केजी, र पुरुष ८४ केजी भन्दा माथिको तौल समूह गरेर चार वटा खेल हुनेछन् । यी समूहको सेमिफाइनल र फाइनल खेल दिउसो एक बजेपछि शुरु हुनेछन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

असोज ३१ गते पुरुष ६० केजी, महिला ६८ केजी भन्दा माथि, पुरुष ६७ केजी र महिला ६८ केजी भन्दा तल र पुरुष ८४ केजी भन्दा तलको तौल समूहमा प्रतिस्पर्धा हुनेछन् । यी विधाको सेमिफाइनल र फाइनल खेलहरू सोही दिनको दिउसो एक बजेपछि खेलाउने तयारी छ ।

कात्तिक एक गते महिला ४५ केजी, पुरुष ५५ केजी, महिला ५० केजी र पुरुष ५० केजी तौल समूह गरेर चार वटा ‘इभेन्ट’ मा खेल हुनेछन् । यी समूहका खेलको सेमिफाइनल तथा फाइनल खेल पनि दिउसो एक बजेपछि हुनेछन् । कात्तिक दुई गते पुरुष टिम कुमुते (सामूहिक फाइट) र महिला कुमुते ‘इभेन्ट’ मा खेल हुनेछन् । टिम कुमुतेको सेमिफाइनल र फाइनल खेल सोही दिन दिउसो एक बजेबाट शुरु हुनेछन् ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७