नेपालमा यी पाँच रंगमा ह्वाजी मिनी इभी उपलब्ध हुने, कति पर्छ मूल्य ?


२५ कार्तिक २०७९, शुक्रबार
140 Shares
car

काठमाडौँ । चीनमा उत्पादित विद्युतीय सवारी ह्वाजी मिनी इभी अब नेपालमा पनि पाँच रंगमा उपलब्ध हुने भएको छ ।
बढ्दो पेट्रोलियम पर्दाथको मूल्य वृद्धिले आक्रान्त नेपालमा पनि विद्युतीय सवारीसाधनको आकर्षण बढिरहेका बेला ह्वाजी मिनी इभीले सेतो, रातो, कालो, पहेँलो र हरियोसहित पाँच रंगको विकल्प दिएर करिब एक महिनामा काठमाडौँबाट बिक्री वितरण शुरू गर्ने तयारी गरेको छ ।

जसका लागि उत्पादक कम्पनी ह्वाजी भेहिकल्स र हिमालयाज भेहिकल भेञ्चर (एचभिभी) प्रालिबिच आधिकारिक सम्झौता भइसकेको छ । कम्पनीका प्रतिनिधि पशुपति दवाडीका अनुसार अबको करिब एक महिनामा काठमाडौँमा ह्वाजी मिनी इभीको शोरुम र सर्भिस सेन्टर सञ्चालनमा ल्याइने भएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

उपभोक्ताहरुले यसको डिजाइन तथा फिचरबारे जिज्ञासा राखेका बेला ह्वाजी मिनी इभी परम्परागत चारपाङ्ग्रे मोटरकै डिजाइनमा उपलब्ध हुने कम्पनीले जनाएको छ । कम्पनीका प्रतिनिधि दवाडीका अनुसार यसको अग्रभागको दुई छेउमा गोलाकार हेडल्याम्प हुनेछ भने मध्यभागमा ह्वाजी मिनी इभीको लोगो हुनेछ ।

ncll 2

५ दशमलव ५ इन्चको एलसिडी इन्स्ट्रुमेन्ट कन्सोल तथा ब्लुटुथ कनेक्टिभिटी सहितको ९ इन्चको इन्फोटेन्मेन्ट सिस्टम रहने ह्वाजी मिनी इभीमा आकर्षक लेदर–सिट उपलब्ध छ । यसको अर्को सकारात्मक पक्ष यसको ब्याट्री पनि हो । जुन ह्वाजी मिनी इभीमा १८ दशमलव ४३ केडब्ल्युएच लिथियम–आयन ब्याट्री जडान गरिएको कम्पनीले जनाएको छ । ह्वाजी मिनी इभीको मूल्य एक सातमा सार्वजनिक गर्ने कम्पनीले जनाएको छ ।

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७