नविना लामा : १२ वर्षको प्रेम विवाहमा बदलिंदै, निम्तो बाँड्न पुगिन बालुवाटार


२९ चैत्र २०७४, बिहीबार
nabina prabin

काठमाडौं, २९ चैत : अनेरास्ववियुकी अध्यक्ष तथा प्रतिनिधिसभामा नेकपा एमालेकी सांसद नविना लामाले आफ्नो १२ वर्ष लामो प्रेम सम्बन्धलाई बैवाहिक जीवनमा बदल्दै छिन् । लामा बैसाख दोस्रो साता नै वैवाहिक जीवनमा बाँधिंदै छिन् ।nabina prabin

लामो समयदेखि अनेरास्ववियुकै पूर्व नेता प्रवीण श्रेष्ठसँगको प्रेम सम्बन्ध रहेकी लामाको वैशाख १३ गते विवाहको साइत जुरेको छ । नविना र प्रविणले वैवाहिक समारोहको प्रमुख आतिथ्यका लागि विहीबारै प्रधानमन्त्री तथा पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई भेटेर निम्तो दिएका छन् ।Nabina lama

३५ वर्षीया नेतृ नविनाको विहे आर्मी अफिसर्स क्लबमा तय भएको बताएकी छन् ।
अनेरास्ववियुको अध्यक्ष भएकै बेला विहे गर्ने नविना रामकुमारी झाँक्रीपछि दोस्रो नेता हुन् । विवाहलाई सामान्य रुपमा सम्पन्न गर्ने र कुनै तडक–भडक बनाउने योजना नरहेको लामाले बताएकी छन् ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७