चितवन–१ मा रास्वपाका हरि ढकाल निर्वाचित, एमालेका सुरेन्द्र पाण्डे पराजित


८ मंसिर २०७९, बिहीबार
91 Shares
bishwo surendra and hari dhakal chitwan 768x432 1

चितवन । चितवन क्षेत्र नं १ बाट राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका हरि ढकाल प्रतिनिधि सभा सदस्य पदमा विजयी भएका छन् । नेकपा एमालेका सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डेलाई ७ हजार ५ सय ८१ मतले पछि पार्दै ढकाल निर्वाचित भएका हुन् ।

ढकालले ३४ हजार १ सय ८९ मत प्राप्त गरेका छन् भने पाण्डेले २६ हजार ६ सय ८ मत ल्याए । नेपाली कांग्रेसका विश्वनाथ पौडेलले २४ हजार ९ सय ९ मत पाए । सो क्षेत्रमा ९५ हजार ४१ मत खसेको थियो । जसमध्ये ३ हजार ६ सय २१ मत बदर भई ९१ हजार ४ सय २० सदर भएको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

उक्त क्षेत्रको प्रदेशसभा १ मा नेकपा एमालेका जगन्नाथ थपलिया विजयी भएका छन् । थपलियाले १७ हजार ६ सय ८८ र नेपाली कांग्रेसका किरणभूषण ओलीले १० हजार ७ सय १२ मत पाए । यस प्रदेशमा ४३ हजार ८ सय ३६ मत खसेको थियो ।

ncll 2

यस क्षेत्रको प्रदेशसभा २ मा नेकपा एकीकृत समाजवादीका कृष्णप्रसाद खनाल विजयी भएका छन् । खनाल १५ हजार ५ सय ७ मत प्राप्त गरी विजयी भएका हुन् । उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका प्रकाश खनालले १४ हजार ७ सय ६८ मत प्राप्त गरे । यस प्रदेशमा ५१ हजार १ सय ३६ मत खसेको आयोगले जनाएको छ । रासस

jagdamba.cement

प्रतिक्रिया

  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७