खाजा घरमा जुवाको खाल, नगदसहित समातिए सात जना


२ बैशाख २०७५, आईतवार
juwa

काठमाडौं, २ बैसाख : जुवा खेलिरहेका अवस्थामा नगदसहित ७ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेका छ । काठमाडौंको कुलेश्वरमा श्याम नगरकोटीले सञ्चालन गर्दै अइरहेको श्याम नेवारी एण्ड खाजा घरबाट जुवा खेलिरहेको अवस्थामा उनीहरुलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । juwa couda

पक्राउ पर्नेमा मकवानपुर घर भई अहिले कुलेश्वरमा खाजा घर सञ्चालन गरिरहेका ४० वर्षीय श्याम नगरकोटी, काठमाडौं चुन्नेखापाका ४५ वर्षीय महेश्वर डंगोल, विरगञ्जका ४० वर्षीय विशाल कार्की, काभ्रेका ४८ वर्षीय दुर्गा नाथ, काठमाडौं कुलेश्वरका ३४ वर्षीय विकास महर्जन, कलंकीका ४० वर्षीय सुनील ओझा र कुलेश्वरकै ४५ वर्षीय जगत गुरुङ रहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उनीहरु ४६ हजार १ सय नगदसहित प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७