सुदूरपश्चिम प्रदेशसभा बैठक ४ बजेका लागि सारियो


२६ माघ २०७९, बिहीबार
63 Shares
sudur paschim

धनगढी । सुदूरपश्चिम प्रदेश सभाको बैठक तीन घण्टा पछि सारिएको छ । आज (बिहीबार) दिउँसो १ बजे तय भएको बैठक ३ घण्टापछिका लागि सारिएको हो ।

आजको बैठकमा मुख्यमन्त्री राजेन्द्र सिंह रावलले विश्वासको मत लिने कार्यसूची छ । प्रदेश सभा बैठक ४ बजेसम्मका लागि सरेको संसद सचिवालयका प्रवक्ता नरेन्द्रबहादुर कुँवरले जानकारी दिएका छन् । सत्ता साझेदार नागरिक उन्मुक्तिका ७ सांसद विश्वासको मत नदिने अडान लिएर संघीय राजधानी काठमाडौँमा छन् ।

salt trading.gif.pagespeed.ce .ZcRuUKaeUT

उनीहरुको समर्थन विना विश्वासको मत नपाउने भएपछि बैठक सारिएको हो । नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले विश्वासको मतका लागि रेशम चौधरीलगायतका बन्दीहरुलाई छाड्नु पर्ने शर्त राखेको छ । नाउपा अध्यक्ष रञ्जिता चौधरीले आफूहरुका माग पूरा नभएसम्म विश्वासको मत नदिने स्पष्ट पारिसकेकी छन् ।

jagdamba.cement
rbbbb

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७