पुटिनमाथि आक्रमण प्रयासपछि रुसले गर्‍यो खरसेनमा भीषण हमला

२१ जनाको मृत्यु, ४८ जना घाइते


२१ बैशाख २०८०, बिहीबार
putin drive

काठमाडौं । रुसले खरसेनको रेलवे स्टेशन र सुपर मार्केटमा हमला गरेको छ । युक्रेनी सञ्चारमाध्यमका अनुसार आक्रमणमा २१ जनाको मृत्यु भएको छ भने ४८ जना घाइते भएका छन् । रुसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनको हत्या गर्नका लागि युक्रेनी ड्रोनहरू पुटिनको क्रेमलिनस्थित निवासमा उडेसँगै रुसले युक्रेनको खार्सेनमा ठूलो हमला गरेको हो ।

पुटिनमाथि घातक हमलाको रुसले आरोप लगाएसँगै यो हमलालाई बदलाको रूपमा हेरिएको छ । पुटिनको क्रेमलिनस्थित निवासमा युक्रेनले रातभर गरेको ‘ड्रोन आक्रमण’ लाई ‘आतङ्कवादी हमला’ को संज्ञा दिँदै रुसले आफूले चाहेको तरिका, स्थान र समयमा प्रतिकार गर्ने अधिकार आफूसँग रहेको बताएको थियो ।

प्रतिक्रिया
  • प्रधान सम्पादक
  • राजेश राई
  • कार्यकारी सम्पादक
  • राजु शिवा
  • सूचना विभाग दर्ता नं.
  • १८०२/२०७६-७७